м.Київ, вул. Полтавська, 3
м.Київ, вул. Полтавська, 3

Віза в Китай

Китай

Для подорожей до Китаю в 2024, українці повинні оформити візу. Визначення типу візи залежить від мети візиту – туризм, бізнес, тощо. Отримання візи в Китай можливе через консульство або візовий центр, що уповноважені у цих справах. У зв’язку з тим, що консульства Китаю в Україні тимчасово не працюють, громадяни України повинні звертатися до закордонних дипломатичних установ КНР у сусідніх країнах.

Перелік документів для отримання візи до Китаю:

1. 2 фото 3.5*4.5 (80% обличчя)
2. Закордонний паспорт
3. Внутрішній паспорт
4. Довідка з Роботи або Банку
5. Бронювання Готелю (за наявністю)
6. Бронювання Авіаквитків (за наявністю)
7. Інформаційна Анкета (завантажити)


Термін розгляду візи в середньому від 4-5 днів.
Усі документи, видані українською мовою, потрібно перекласти англійською.

Вартість консульського збору – 342 PLN

Необхідно буде заїхати через Польщу, щоб в паспорті були позначки про перетин польського кордону

Вимоги щодо фото, які потрібно буде взяти із собою на подачу:

– обов’язково білий фон
– одяг темного кольору, щоб не зливався із білим фоном
– відкритий лоб та вуха, без окулярів та прикрас на вухах та шиї

Категорія візиТермін дії візиВартість послуги
Туризм/Бізнес
Одноразова30/90100 USD
Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів
  • Ситуації, за яких може бути відмовлено у видачі китайської візи

   • Наявність в паспорті візи до Тайваню, що може вказувати на неузгодженість з політикою “одного Китаю”.
   • Часті відвідини країн, які мають складні відносини з Китаєм, наприклад Туреччина.
   • Недостатність фінансових засобів для покриття витрат під час перебування в Китаї.
   • Неповнота або помилки в анкеті та документах, поданих для отримання візи.
   • Відсутність документально підтвердженої мети візиту.
   • Порушення правил перебування в Китаї під час попередніх візитів.
   • Запис про депортацію з Китаю або інших країн у минулому.  • Винятки з правил оформлення китайської візи для українців

   Для українців діють певні винятки з правил оформлення візи до Китаю. Наприклад, туристи, які бажають відвідати острів Хайнань, можуть скористатися в’їздом без віз на термін до 30 днів, якщо приїжджають у складі туристичної групи від аккредитованого туроператора.

   Важливо також знати, що дипломатичні та службові паспорти можуть надавати додаткові пільги при поїздці в КНР. В той же час для українців є варіанти за яких можна відвідати Китай без візи.  • Безвізовий транзит через Пекін або Шанхай

   Транзит через Пекін для громадян України

   З 1 січня 2013 року громадяни України мають можливість скористатися 72-годинним безвізовим транзитом через Пекінський міжнародний аеропорт, якщо подорожують в третю країну. Туристи повинні мати при собі візу в кінцеву країну призначення (якщо віза там потрібна) і підтверджений авіаквиток.

   Важливою умовою є в’їзд і виліт через один і той же аеропорт у Пекіні, без можливості здійснення подорожі поїздом або вильоту з іншого міста в Китаї протягом наданого транзитного періоду.

   144-годинний безвізовий режим у Шанхаї для українців

   Від 30 січня 2016 року, громадянам України доступний безвіз при транзиті через Шанхай. Для цього потрібно мати при собі квитки на в’їзд у наступну країну, посадкові талони з рейсу, який прибув, паспорт із вільними сторінками для отримання штампа, і в разі потреби – візу в наступну країну.

   Туристи, які користуються цим режимом в’їзду, можуть подорожувати не лише по Шанхаю, але й відвідувати найближчі міста, за умови, що вони вилетять з Китаю через той самий Шанхайський аеропорт, через який вони здійснили в’їзд у країну. У штампі, виданому в аеропорту, буде зазначено дату вашого прильоту та час, на який вам дозволяється перебування в Китаї.  • Особливі умови для дітей та молоді до 25 років при отриманні візи в Китай

   При подорожі до Китаю батьки повинні врахувати спеціальні вимоги для оформлення візи для своїх дітей. Якщо подорожує дитина віком до 18 років, необхідно мати дозвіл від обох батьків чи опікуна. Також можливі додаткові обмеження для молодідо 25 років, залежно від конкретних програм обміну або студентських віз.

   Всіх бажаючих отримати візу в Китай, незалежно від віку, просять мати закордонний паспорт із терміном дії не менше за 6 місяців з моменту в’їзду.

   Додаткові документи для отримання візи в Китай для дітей

   При подачі документів на візу для дітей, окрім стандартного пакету необхідних документів, батьки мають надати додаткові. Це може бути свідоцтво про народження дитини, копії паспортів батьків та згода від них на в’їзд дитини в Китай. У разі подорожі з одним із батьків потрібна нотаріально засвідчена згода від іншого батька або опікуна.


  Зразок візи в Китай

  приклад візи до Китаю

  Чи можуть українці в'їхати до Китаю без візи?

  Ні, громадянам України необхідно отримати візу для відвідування Китаю.

  Як отримати візу до Китаю для українців?

  Щоб отримати візу до Китаю, українцям потрібно звернутися в китайське консульство чи посольство з необхідним пакетом документів, який включає заповнену візову анкету, фотографії, паспорт та інші супутні документи залежно від типу візи.

  Яка віза потрібна до Китаю?

  Тип візи залежить від мети поїздки: туристам необхідна туристична віза (тип L), для ділових поїздок — бізнес віза (тип M), для роботи — робоча віза (тип Z), а студентам необхідна навчальна віза (тип X).

  Скільки коштує віза до Китаю 2024?

  Вартість візи до Китаю у 2024 році може варіюватися і залежить від типу візи та терміновості оформлення. Необхідно уточнювати актуальні тарифи у консульстві Китаю або на його офіційному сайті.

  Які мої шанси отримати китайську візу?

  Шанси отримати візу залежать від багатьох факторів, таких як повнота та правильність поданих документів, мета візиту та індивідуальна ситуація заявника. Дотримання всіх вимог та подання повного пакета документів збільшують імовірність схвалення візи. Замовте консультацію в ISoleks, щоб максимально збільшити ваші шанси. Наші спеціалісти вам допоможуть.

  Схожі записи

  Працюємо з більше, ніж
  30 напрямками
  Відповідальність
  за якість роботи
  Кращі спеціалісти
  з напрямків
  Бездоганна
  репутація

  ВИНИКЛО ПИТАННЯ?

  Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber