м.Київ, вул. Полтавська, 3

Візи

Працюємо з більше, ніж
30 напрямками
Відповідальність
за якість роботи
Кращі спеціалісти
з напрямків
Бездоганна
репутація

Візова підтримка від туристичної компанії Soleks

Туристичне агентство Soleks надає безліч послуг своїм клієнтам, але основною послугою вважається оформлення візи. Центр підтримки нашої компанії надає консультації і допомогу на різних рівнях. Без сумніву, послуги нашого туристичного агентства виявляться для вас дуже вигідними, тому що при мінімумі зусиль клієнта він отримує на виході все те, для чого йому потрібна була допомога в оформленні візи. Туристична компанія Soleks допоможе зберегти ваш час і нерви, адже багато хто намагається оформити візу самостійно, але не у всіх це виходить. Вся справа в тому, що подавати документи необхідно в певному порядку.

Процедура оформлення візи

У нашій компанії працюють висококваліфіковані співробітники, які допоможуть прискорити і полегшити процес оформлення візи в будь-яку країну нашої планети.

Експерти нашої компанії надають консультаційні послуги з оформлення візи, допоможуть вам в організації та запису на подачу документів. З легкістю допоможуть вам заповнити відповідну анкету і підготують повний пакет необхідних документів. Співробітники займуться оформленням медичної страховки, перевіркою і сортування пакета документів. В офісі нашої компанії клієнт зможе отримати повну інформацію про країну, в яку він збирається відправитися і отримати документи з правильним перекладом на іноземну мову.

Якщо ви вирішили відправитися в країну на відпочинок або з інших причин настійно рекомендую звернутися в компанію SOleks.

Допомога в отриманні візи

Багато разів траплялося таке, що при самостійному оформленні візи турист отримував відмову. Вся справа в тому, що оформлення візи таїть в собі різні приховані нюанси і підводні камені. Щоб ви не зіткнулися знову з відмовою вам варто звернутися заздалегідь за допомогою в отриманні візи до експертів своєї справи.

Також співробітники нашої компанії можуть дати вам безкоштовну онлайн консультацію, де ви зможете задати різні питання, що цікавлять вас питання і наші співробітники будуть намагатися з усіх сил щоб дати вам максимально швидку відповідь.

Особливий підхід до отримання та оформлення візи

Консульства різних країн мають свої особливості у вимогах до оформлення візи. Далеко не всі консульства надають повний перелік документів, необхідних для отримання візи. Саме тому своїми силами буває дуже важко оформити візу в бажану країну. Пошук повної інформації займає багато часу, тому краще звернутися в такій тонкій справі до професійних експертів в даній тематиці. Туристичне агентство SOleks співпрацюе з багатьма консульствами. Це одна з головних причин чому ви зможете отримати візу в найкоротші терміни.

Від вас лише потрібно буде надати необхідні документи для візи, а саме діючий закордонний паспорт, копію паспорта Громадянина України, дві фотографії з розміром 35 на 45 міліметрів, довідка з роботи або з місця навчання. Для дітей також необхідно надати копію свідоцтва про народження, а для пенсіонерів – відповідної пенсійне посвідчення.

Щоб допомогти в заповненні анкети співробітникам нашої компанії необхідно знати назву міста, в якому ви народилися і міста, в якому ви проживаєте, коротку інформацію про вашому місці роботи або навчання, ініціали батьків і ваші мобільний і домашній номери телефонів. Також від вас буде потрібно ще одна фотографія з розміром 35 на 45 міліметрів.

Типи віз

Туристична компанія SOleks пропонує послугу візової підтримки для різних цілей. Співробітники нашої компанії займуться оформленням будь-яких типів віз, в тому ж числі і віз до країн Шенгенської зони. Терміни дії різних типів віз коливаються: деякі оформляються на кілька днів, інші ж на тривалі роки. Не варто роздумувати про оформлення візи власними силами, ви даремно витратите свій час. Кваліфіковані представники нашої компанії займуться оформленням всіх типів віз відразу ж після вашого звернення в нашу фірму. Тоді у вас з’явиться можливість отримати візу швидко і гарантовано причому за досить низьку вартість цієї послуги.

Наша компанія з радістю допоможе вам у оформленні візи такого типу:

  • Віза Туристична
  • Віза гостьова
  • Віза типу Бізнес.
  • Віза робоча.
  • Студентська Віза.

А також інших типів віз.

За допомогою наших співробітників ви зможете оформити дозвільні документи на поїздку практично в будь-яку країну нашої планети.

З оформленням візи в деякі країни у нас налагоджено все фактично на автоматичному рівні. А це означає, що ви зможете отримати візи до деяких країн за нереально короткий термін.

Багато туристів їздять до країн східної Європи. Ми пропонуємо оформити візу до Болгарії за скороченими термінами.

Близький схід став затребуваним в світі туризму останнім часом, так що ми з радістю надамо допомогу, і ви зможете оформити візу в ОАЕ.

Америка завжди була часто відвідуваною країною тому завдяки налагодженим діям ви зможете оформити візу в США нереально швидко. Також наша компанія зможе з легкістю допомогти з оформленням візи в Канаду.

Приплив туристів до Китайської народної республіки став значно збільшуватися, ми з радістю зможемо допомогти вам відправитися в цю країну і оформити візу в Китай.

Японія чудова країна з цікавою історією та захоплюючої культурою. Не варто витрачати свій час щоб оформити візу в Японію, краще зверніться в нашу компанію і насолоджуйтеся думками про цю велику східній країні.

Німеччина одна з найцікавіших європейських країн, тому ми будемо раді допомогти вам оформити візу до Німеччини.

Наша компанія може допомогти вам швидко оформити візу в Іспанію або ж в Італію.

Будьте впевнені, ви гарантовано отримаєте професійну висококваліфіковану допомогу якщо зверніться в наше туристичне агентство. Низька ціна і мінімальні клопоти клієнта наші головні пріоритети.