м.Київ, вул. Полтавська, 3
м.Київ, вул. Полтавська, 3

Віза до Нової Зеландії

Нова Зеландія

Оформлення візи до Новї Зеландії:

 • Оцінка шансів
 • Заповнення Анкети (завантажити)
 • Подача і отримання документів з Посольства
 • Бронювання Готелю і Перельоту
 • Складання плану поїздки


Категорія візи
Список документів
Термін дії візи
Вартість
Список документів
Туристична

1. Електронне фото 3,5*4,5
2. Закордонний паспорт
3. Довідка з місця праці (власники бізнесу – реєстраційні та податкові документи; студенти – копія студентського та довідка з університету; пенсіонери – копія пенсійного та довідка з пенсійного фонду про нарахування пенсії)
4. Довідка з банку + виписка по рахунку
5. Копія паспорта України
6. Свідоцтво про шлюб / про народження дітей (за наявності)
7. Бронювання готелю / квитків (за наявності)
8. Інформаційна Анкета
до 12 місяців
Вартість оформлення – 350 USD *Консульский збір входить у вартість послуг
Список документів
Для гостьової:
– запрошення
– паспорт запрошуючого
– фінансові документи запрошуючого
Список документів
Для бізнес візи:
– запрошення від компанії
Список документів
Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів
  • Типи віз в Нову Зеландію

   Ніхто не посперечається з тим, що найбільш екологічним місцем на всій планеті є Нова Зеландія. З різних куточків світу сюди приїжджають туристи помилуватися красою місцевих пейзажів. Однак деякі хочуть тут не тільки відпочивати, а й навчатися або працювати. Яку б ціль ви перед собою не ставили, вам знадобиться віза в Нову Зеландію. При бажанні такий дозвіл на відвідування країни робиться самостійно. Але якщо хочете заощадити час, обов’язково звертайтеся до наших спеціалістів. Таким чином, вам не доведеться витрачати дорогоцінні хвилини на підготовку документації та інші процедури, яких вимагає віза в Нову Зеландію для українців.

   Віза в Нову Зеландію для громадян України може бути різною, залежно від мети поїздки. Оформити такий дозвіл можна в Посольстві, якщо є на руках усі потрібні документи. Перелік буде залежати від конкретного типу та особливостей саме вашої ситуації.

   Бізнес віза в Нову Зеландію

   Цей тип дозвільного документа потрібен усім тим українцям, які планують відвідати країну виключно для ділових цілей. Це можуть бути різні зустрічі з діловими партнерами, участь в виставках, презентаціях, конференціях.
   Максимальний строк такої візи може бути до дев’яти місяців. За весь цей час буде можливість налагодити свої справи та навіть при бажанні відкрити власну справу.

   Для того, щоб отримати дозвіл на відвідування країни, вам будуть потрібні певні документи. Серед них – запрошення (для зустрічей з діловими партнерами та відвідування різних конференцій). Крім того, потрібен детальний бізнес-план, документи, що підтверджують наявність досвіду та обґрунтування користі бізнесу для країни (необхідно, якщо плануєте відкривати в Новій Зеландії свою справу).

   Також серед обов’язкової документації – закордонний паспорт, анкета, документи, що підтверджують платоспроможність, та докази вашого повернення на батьківщину.

   Робоча віза в Нову Зеландію

   Оформлення цього типу візи в країну необхідне українцям, які бажають тут працювати. Однак отримання дозволу займе чимало часу. Можливо, стільки ж, скільки й пошук вакансії. Для цього типу дозволу доведеться підготувати значний пакет документів.
   У списку основних документів:

   • запрошення від компанії-роботодавця з вказанням посади;
   • копія, а також оригінал дозволу на роботу;
   • одна з форм для працівників, які планують залишатися працювати на території Нової Зеландії пів року або довше одного року.

   Крім того, доведеться підготувати інші документи. Повний список надасть спеціаліст з віз, коли зможе детально ознайомитися з вашою ситуацією.
   Якщо ви не впевнені, що зможете отримати візи в Нову Зеландію самостійно, обов’язково зверніться за допомогою до нас, і ми обов’язково допоможемо вам отримати бажаний дозвіл на відвідування країни.

   Гостьова віза в Нову Зеландію

   Якщо ваші родичі, знайомі або друзі зараз проживають в Новій Зеландії, у вас є унікальна можливість подорожувати до однієї з найкращих країн світу. Для такої поїздки знадобиться спеціальна гостьова віза. Щоб її оформити, доведеться зібрати чималенький пакет документації. Це віза в Нову Зеландію за запрошенням, тому крім основних, будуть потрібні додаткові документи:

   • запрошення від громадянина Нової Зеландії, або від особи, яка має дозвіл на перебування на території країни
   • документи, що підтверджують наявність фінансових коштів.

   Повний список документів вам підкаже наш спеціаліст. Для консультації зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.
   На оформлення гостьового дозволу в країну знадобиться не більше семи днів. Однак відкрити її та отримати можна протягом трьох тижнів, оскільки доведеться чекати, коли прийдуть документи з посольства. Важливо врахувати той момент, що восени та взимку рекомендується заздалегідь готувати пакет документів, оскільки в цей період посольство Нової Зеландії отримує надмірно багато заявлень, а тому оформити даний тип візи за пару тижнів буде складно.

   Крім оформлення, наша компанія пропонує продовження гостьової візи в тому випадку, якщо строк дії попередньої закінчується.

  Оформлення електронної візи в Нову Зеландію для українців

  Віза до Нової Зеландії є незамінним елементом подорожі в цю дивовижну країну. Завдяки прогресу технологій, оформити таку візу можна завдяки онлайн-системі NZeTA. Процес є дуже простим і включає в себе наступні кроки:

  1. Заповнення анкети на сайті NZeTA.
  2. Оплата консульського збору та збору за туризм в Новій Зеландії.
  3. Очікування на рішення, яке зазвичай надходить на електронну пошту протягом 72 годин.

  Вимоги до документів для електронної візи

  Для оформлення візи, необхідно надати такі документи:

  • Паспорт, який дійсний принаймні 3 місяці після дати приїзду.
  • Кольорове фото на білому фоні.
  • Підтвердження бронювання готелю в Новій Зеландії.

  Віза в Нову Зеландію для дітей

  Діти, які не досягли 18 років, можуть виїхати до Нової Зеландії тільки в супроводі батьків або опікунів. Вони також повинні мати візу. Для її отримання потрібні такі документи:

  • Заява, заповнена на ім’я дитини.
  • Фотографія дитини.
  • Підтвердження бронювання місця проживання в Новій Зеландії.

  Важливо зазначити, що на сьогодні офіційне представництво Нової Зеландії в Україні відсутнє. Однак це не є проблемою, оскільки питання по візі можна вирішити через посольства Нової Зеландії в інших країнах, наприклад, у Польщі, Німеччині чи Великобританії.

  Зразок візи до Нової Зеландії

  Зразок візи до Нової Зеландії

  Часті запитання

  Як українцям потрапити до Нової Зеландії?

  Щоб потрапити до Нової Зеландії, українцям потрібно отримати візу.

  Скільки часу діє віза до Нової Зеландії?

  Віза до Нової Зеландії у більшості випадків діє від 3 до 9 місяців, залежно від типу візи.

  Як оформити електронну багаторазову візу до Нової Зеландії?

  Електронну багаторазову візу можна оформити через сайт уряду Нової Зеландії, заповнивши анкету та сплативши візовий збір.

  Чи можна отримати візу до Нової Зеландії терміново?

  Можна спробувати отримати пріоритетний розгляд візи, але це залежить від конкретних обставин і можливостей візового центру.

  Схожі записи

  Працюємо з більше, ніж
  30 напрямками
  Відповідальність
  за якість роботи
  Кращі спеціалісти
  з напрямків
  Бездоганна
  репутація

  ВИНИКЛО ПИТАННЯ?

  Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber