м.Київ, вул. Полтавська, 3
м.Київ, вул. Полтавська, 3

Віза до Нової Зеландії

Оформлення візи до Новї Зеландії:

 • Оцінка шансів
 • Заповнення Анкети (завантажити)
 • Подача і отримання документів з Посольства
 • Бронювання Готелю і Перельоту
 • Складання плану поїздки


Категорія візи
Список документів
Термін дії візи
Вартість
Список документів
Туристична

1. Електронне фото 3,5*4,5
2. Закордонний паспорт
3. Довідка з місця праці (власники бізнесу – реєстраційні та податкові документи; студенти – копія студентського та довідка з університету; пенсіонери – копія пенсійного та довідка з пенсійного фонду про нарахування пенсії)
4. Довідка з банку + виписка по рахунку
5. Копія паспорта України
6. Свідоцтво про шлюб / про народження дітей (за наявності)
7. Бронювання готелю / квитків (за наявності)
8. Інформаційна Анкета
до 9 місяців
Вартість оформлення – 400 USD
Список документів
Для гостьової:
– запрошення
– паспорт запрошуючого
– фінансові документи запрошуючого
Список документів
Для бізнес візи:
– запрошення від компанії
Список документів
Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів
  • Віза до Нової Зеландії. Які бувають візи

   Ніхто не сперечатиметься з тим, що найбільш екологічним місцем на всій планеті є Нова Зеландія. З різних куточків світу сюди приїжджають туристи помилуватися красою місцевих краєвидів. Однак деякі хочуть тут не тільки відпочивати, а й вчитися або працювати. Яку б мету ви перед собою не ставили, вам знадобиться віза до Нової Зеландії. При бажанні такий дозвіл на відвідування країни робиться самостійно. Але якщо хочете заощадити час, обов’язково звертайтеся до наших фахівців. Таким чином, вам не доведеться витрачати дорогоцінні хвилини на підготовку документації та інші процедури, яких вимагає віза до Нової Зеландії для українців.

   Які бувають візи до Нової Зеландії:

   Віза до Нової Зеландії для громадян України може бути різною, залежно від мети поїздки. Оформити такий дозвіл можна в Посольстві, якщо є на руках всі необхідні документи. Перелік буде залежати від певного типу і особливостей конкретно вашої ситуації.

   Туристична віза до Нової Зеландії:

   Потрібна всім, хто планує відпочинок в цій країні. Її видають на подорож з часом перебування не довше місяця. Швидше отримати можна при наявності спеціального туристичного ваучера.

   Гостьова віза до Нової Зеландії:

   Буде потрібна всім тим, у кого в цій країні є друзі або родичі. В даному випадку потрібно правильне оформлення спеціального запрошення. Цього цілком вистачить, коли доведеться вказувати мету візиту в країну.

   Транзитна віза до Нової Зеландії:

   Потрібна для легального переїзду за межі Нової Зеландії при поїздці в іншу країну. Під час оформлення бажано надати детальний маршрут майбутньої подорожі, так як нерідко його просять надати в Посольстві.

   Навчальна віза до Нової Зеландії:

   Потрібна всім, хто планує навчатися в цій країні. Щоб її отримати українцям потрібно надати документ про зарахування до навчального закладу. Такий дозвіл на в’їзд в країну можуть відкрити терміном на один рік і при необхідності продовжити.

   Робоча віза до Нової Зеландії:

   Трудові або робочі візи до Нової Зеландії можуть отримати всі, хто хочуть тут працювати. Оформити можна за умови наявності листа від роботодавця і контракту. Як правило, такі дозволи видають терміном на сто вісімдесят днів. При необхідності їх можна продовжити.

   Бізнес віза до Нової Зеландії:

   Віза для українців до Нової Зеландії також може бути діловою або бізнес. Вона потрібна, коли мета візиту – переговори, а також зустрічі з іноземними інвесторами і діловими партнерами, участь в різних конференціях, виставках та інші робочі поїздки. А ще, маючи такий документ, можна відкрити власну справу в країні.

   Віза моряка до Нової Зеландії:

   Крюінг – відмінна можливість для українців змінити своє життя в кращу сторону. Це подорожі в різні куточки світу і, звичайно, отримання хорошого доходу. В даному випадку не обійтися без морської візи до Нової Зеландії.

   Крім основного пакета документів, буде потрібен робочий контракт, маршрут рейсу і паспорт моряка. На оформлення піде пару тижнів. Такий дозвільний документ можуть відкрити в терміновому порядку, якщо є вагомі причини.

   Віза нареченої до Нової Зеландії:

   До Нової Зеландії віза нареченої може бути оформлена з метою проведення урочистого одруження в країні. Уже після того як буде проведена весільна церемонія, можна починати процес імміграції. А в тому випадку, якщо шлюб відбувся в Україні, і ви хочете приїхати до чоловіка, вам буде потрібно спеціальна віза дружини. Уже в Новій Зеландії можна буде починати оформлення всієї необхідної документації для переїзду в країну вже на постійній основі.

   Віза з метою возз’єднання сім’ї дозволяє отримати чимало шансів іммігрувати в бажану для багатьох країну. Щоб оформити такий дозвіл необхідно мати проживаючих тут родичів, які є громадянами Нової Зеландії. При цьому найскладніше відкрити батьківську візу, так як вона передбачає отримання громадянства в майбутньому.

   Важливо відзначити, що цю країну відносять до тих країн, де не так і просто отримати дозвіл на в’їзд. Це, перш за все, пов’язано з боротьбою уряду з нелегальною імміграцією.

  • Бізнес віза до Нової Зеландії

   Бізнес віза до Нової Зеландії

   Даний тип дозвільного документа потрібно всім тим українцям, які планують відвідати країну виключно для ділових цілей. Це можуть бути різні зустрічі з діловими партнерами, участь у виставках, презентаціях, конференціях.

   Максимальний термін такої візи може бути до дев’яти місяців. За весь цей час буде можливість налагодити свої справи і навіть при бажанні відкрити власну справу.

   Для того, щоб отримати дозвіл на відвідування країни, вам будуть потрібні певні документи. Серед них – запрошення (для зустрічей з діловими партнерами або відвідування різних конференцій). Крім того, будуть потрібні детальний бізнес-план, що підтверджують наявність досвіду документи і обгрунтування користі бізнесу для країни (необхідно, якщо плануєте відкривати в Новій Зеландії свою справу).

   Також в числі обов’язкової документації – закордонні паспорти, анкета, документи, що підтверджують платоспроможність і докази вашого повернення на батьківщину.

  • Студентська віза до Нової Зеландії

   Студентська віза до Нової Зеландії

   Українці, які планують навчатися в цій країні, перш за все, повинні подумати про вступні іспити і про те як же можна отримати дозвіл на в’їзд в країну.

   Щоб стати володарем даного типу візи, вам потрібно буде підготувати основний пакет документації (сюди ж входять закордонний паспорт, анкета і копії паспорта) і додатковий, за допомогою яких можна буде підтвердити мету поїздки. У числі додаткових документів:

   • довідка з навчального закладу;
   • копія студентського квитка;
   • страхування студвізи;
   • спеціальні заповнені форми (потрібно всім тим, хто бажає перебувати в країні півроку і довше року);
   • завірену нотаріусом заяву від спонсорів поїздки, яка зможе підтвердити наявність необхідних фінансових коштів.

   Отримати таку візу можна на дев’яносто чи сто вісімдесят днів або навіть на рік. Це довгостроковий дозвіл на в’їзд в країну. Вона є багаторазовою, а тому не буде необхідності продовжити студентську візу.

   За допомогою нашої компанії ви зможете оперативно оформити необхідний дозвіл на відвідування країни. Ми підготуємо всі необхідні документи і відправимо їх в посольство Нової Зеландії. Стати щасливим володарем візи ви зможете по закінченню кількох тижнів.

   Якщо вас цікавить вартість візи до Нової Зеландії, зверніться до нас за консультацією вже сьогодні по одному з контактних номерів.

  • Робоча віза до Нової Зеландії

   Робоча віза до Нової Зеландії

   Оформлення даного типу візи в країну потрібно українцям, які хочуть тут працювати. Однак для отримання дозволу у вас піде чимало часу. Можливо, так само багато як і на пошук вакансії. Для даного типу дозволу доведеться підготувати немаленький пакет документів.

   У списку головних документів:

   • запрошення від компанії-роботодавця із зазначенням посади;
   • копія, а також оригінал дозволу на роботу;
   • одна з форм для працівників, які планують залишатися працювати на території Нової Зеландії пів року або довше одного року.

   Крім того, доведеться підготувати і інші документи. Весь список надасть фахівець з візами, коли зможе детально ознайомитися конкретно з вашою ситуацією.

   Якщо ви не впевнені, що зможете отримати візи до Нової Зеландії самостійно, обов’язково зверніться за допомогою до нас і ми неодмінно допоможемо вам отримати бажаний дозвіл на відвідування країни.

  • Гостьова віза до Нової Зеландії

   Гостьова віза до Нової Зеландії

   Якщо ваші родичі, знайомі або ж друзі зараз проживають в Новій Зеландії, ви маєте унікальну можливість подорожувати в одну з кращих країн світу. Для такої поїздки буде потрібна спеціальна віза. Щоб її оформити, доведеться зібрати чималенький пакет документації. Це віза до Нової Зеландії на запрошення, а тому крім основних, будуть потрібні додаткові документи:

   • запрошення від громадянина Нової Зеландії, або від особи, яка має дозвіл на перебування на території країни
   • підтверджуючі наявність фінансових засобів документи.

   Весь список документів вам підкаже наш фахівець. Для консультації зв’яжіться з нами будь-яким зручним вам способом.

   На оформлення гостьового дозволу в країну потрібно не більше семи днів. Однак відкрити її і отримати можна в перебігу трьох тижнів, оскільки доведеться чекати коли прийдуть документи з посольства. Важливо врахувати і той момент, що восени і взимку рекомендовано заздалегідь готувати пакет документів, оскільки в цей період посольство Нової Зеландії отримує надмірно багато заяв, а тому оформити даний тип візи за пару тижнів буде складно.

   Крім оформлення, наша компанія пропонує продовження гостьової візи в тому випадку, якщо термін дії попередньої закінчується.

  • Транзитна віза до Нової Зеландії

   Транзитна віза до Нової Зеландії

   Нерідко стає актуальним питання, чи потрібно цей дозвіл українцю під час пересадки в країні, якщо не потрібно залишати аеропорт. Даний дозвільний документ попросять пред’явити в цьому випадку, і якщо потрібна короткочасна зупинка на території країни. Для підготовки такого дозволу, потрібно заздалегідь зібрати всі необхідні документи. Крім таких основних як паспорт і анкета, вас попросять пред’явити:

   • готову візу в кінцевий пункт слідування;
   • авіаквитки з інформацією про пересадку;
   • чек, який є підтвердженням бронювання номера в готелі;
   • маршрут поїздки;
   • ксерокопія туристичної путівки.

   Якщо у вас є необхідні документи для візи до Нової Зеландії, але потрібна допомога фахівців з їх підготовкою, неодмінно приходьте до нас на консультацію. Ми готові надати всю необхідну для отримання бажаної візи інформацію.

   Ціна даної візи залежить від пропонованого нами пакету послуг. Дізнатися вартість і відповіді на всі питання, що цікавлять можна у наших фахівців.

  • Віза Моряка до Нової Зеландії

   Віза Моряка до Нової Зеландії

   Якщо плануєте попрацювати на судні, важливо не тільки мати кваліфікацію і укласти контракт, а й завчасно оформити відповідну візу. Перетнути навіть водну територію Нової Зеландії без дозвільного документа не вийде. Для отримання такої морської візи звертаються до Посольства. Доведеться записатися і сплатити збір, а також підготувати документацію:

   • візову анкету;
   • паспорт моряка;
   • договір з крюінговою компанією;
   • планований маршрут плавання;
   • кольорові фото.

   Обов’язково вся документація для отримання морської візи повинна бути з завіреним нотаріусом перекладом на англійську мову.

   Важливо зауважити, що співробітники Посольства можуть попросити пред’явити додаткові довідки, якщо підготовлених не буде достатньо. Даний дозвільний документ можна оформити за пару тижнів.

   Наша компанія має багаторічний досвід роботи і готова запропонувати своїм клієнтам комплексну підтримку під час звернення до Посольства Нової Зеландії. Зробити морську візу з нами в рази швидше і простіше. Наші фахівці готові взяти на себе підготовку, а також відправку документації. Ми складемо необхідний пакет паперів, і вам не потрібно буде надавати додаткову інформацію або турбуватися про негативний вирішенні. Наші фахівці нададуть інформацію як отримати електронну візу.

   Дізнатися більше інформації про отримання необхідної в вашому випадку візи до Велінгтона можна просто зараз, подзвонивши по одному з контактних номерів телефону!

  Інші матеріали за темою:

  Нажаль, схожих матеріалів не знайдено

  Схожі записи

  Працюємо з більше, ніж
  30 напрямками
  Відповідальність
  за якість роботи
  Кращі спеціалісти
  з напрямків
  Бездоганна
  репутація

  ВИНИКЛО ПИТАННЯ?

  ВАШЕ ИМ’Я:*
  НОМЕР ТЕЛЕФОНУ:
  ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ: