м.Київ, вул. Полтавська, 3

Візи для моряків в Нову Зеландію

19.08.2020
Comment are off

Чи потрібна віза моряку? Це питання є одним з найактуальніших для членів екіпажів сучасних суден перед черговим подорожжю за межі своєї країни.

Нерідко роботодавець може вказувати яка документація знадобиться. Однак щоб не виникало будь-яких проблем з перетином кордону, кожен мореплавець повинен заздалегідь розібратися:

 1. Коли такий дозвіл на відвідування країни буде обов’язковим.
 2. Як правильно оформити і які документи потрібно підготувати.

Виявляється, надання даного типу візи вимагають не в кожній країні. Але найчастіше круїзи охоплюють великі території, а тому краще бути готовим до різного роду складнощів. Раніше більшість держав ставили спеціальну печатку про дозвіл в’їжджати на територію ще в порту. Але на сьогоднішній день цей варіант відсутній.

У даного типу візи є деякі обмеження щодо кількості днів перебування за межами порту. Разом з тим подають заяву на оформлення гостьової, а також інших типів візи, що не належать до імміграційних. Таким чином, буде можливість вільно себе почувати під час нової зупинки судна.

Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів  Які документи потрібні для візи до Нової Зеландії?

  Круїзи користуються популярністю, а тому якщо ви працюєте на судні, будьте готові до подорожі в нову особливу країну. Якщо планується поїздка в Нову Зеландію, без дозвільного документа на в’їзд моряку не обійтися. Щоб оформити візи для моряків в Нову Зеландію, потрібно в Посольство подати заяву, а також пакет документів:

  • правильно заповнена анкета на сайті;
  • закордонний паспорт з однією або двома вільними сторінками;
  • що засвідчує особу документ моряка;
  • робочий контракт;
  • план маршруту вашого судна;
  • кольорові фото.

  Це може бути не весь пакет необхідних документів для подачі в Посольство. Візовий офіцер при необхідності може вимагати пред’явити інші додаткові документи. Серед них можуть бути – внутрішній паспорт, а також довідка про ваш сімейний стан, наявність або дітей, медичні аналізи та інші.

  Як швидко оформляють морську візу до Нової Зеландії?

  Даний тип візи можна відкрити лише за два або три тижні. Все буде залежати від того наскільки завантажені працівники Посольства та від складності конкретно вашої справи.

  Якщо у вас залишається ще багато питань щодо того, як оформити моряку робочу візу до Нової Зеландії, зверніться до наших фахівців. Ми гарантуємо індивідуальний підхід і підтримку на всіх етапах оформлення дозволу на в’їзд в країну.