м.Київ, вул. Полтавська, 3
м.Київ, вул. Полтавська, 3

Віза до Кіпру

Кипр

Список необхідних документів для отримання візи до Кіпру:

Про-віза (1 в’їзд)

1. Копія першої сторінки закордонного паспорта
2. Інформаційна Анкета (завантажити)

Національна віза (1, 2 або мульти в’їзд)

1. 2 фото 3.5 * 4.5 (80% обличчя)
2. Закордонний паспорт
3. Внутрішній паспорт
4. Довідка з місця роботи
5. Довідка з банку + рух по рахунку за 3 місяці
6. Страховий поліс
7. Інформаційна Анкета (завантажити)


Категорія ВізиТривалість візи Вартість послуги*
Одноразова туристична30 днів250 грн
Одноразова туристична90 днів55 євро
Мультивіза90 днів95 євро
Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів  * Консульський збір входить у вартість

  • Оформлення візи до Кіпру: вимоги, нюанси і особливості

   Шукайте відмінний варіант відпочинку на острові з чудовими пляжними курортами і багатою культурною спадщиною? Кіпр відкриє для вас всі свої таємниці після того як ви зможете замовити візу до Кіпру. Оформлення візи тягне за собою зайву метушню, пов’язану з підготовкою документів, у багатьох людей просто не вистачає часу перед поїздкою і все оформлення візи стає звичайною нервуванням. Щоб не псувати свою нервову систему багато хто відмовляється від поїздок. Але позбавляти себе відмінного відпочинку в прекрасній країні не найкращий варіант. Ви можете оформити візу до Кіпру через спеціальне туристичне агентство. Але вам доведеться зазнати складність у виборі агентства. Як же вибрати найбільш відповідне для вас турагентство? Не варто витрачати час на роздуми, необхідно замовити візу до Кіпру за допомогою туристичної компанії SOleks. Саме в цій компанії оформлення візи займає маленький проміжок часу, та й підготовка документів відбувається при вашій мінімальній участі.

   Кіпр притягує до себе туристів своїми блискучими пляжами. Та й крім пляжів на цьому острові є чим зайнятися, прекрасна культурна спадщина острова залишила людям пам’ять з часів Турецької і Грецької цивілізації. На цьому маленькому острові розташувалися чудові православні храми, величні споруди, неприступні фортеці і незаймана руками людини природа. Побачити всю красу Кіпру можна після оформлення візи. Сервіс обслуговування європейського рівня плюс розвинена система туристичної інфраструктури радує всіх туристів, що відвідали Кіпр. У цю країну слід їхати не тільки відпочити, а й за покупками, так як на острові ціни на одяг значно нижче ніж в материковій Європі, щоб насолодитися середземноморською кухнею. Місцеве населення радо зустрічає туристів. У цій країні люди дуже привітні до туристів, якщо вам потрібна буде допомога на вулиці, остров’яни з радістю допоможуть вам.

   Острів заповнений еллінської будівлями. Грецька культура мала великий вплив на Кіпр. Столиця острівної держави – Нікосія була побудована греками під час правління Птолемея. Прямі та широкі вулиці столиці є однією з примітних даного стилю.

   Нічне життя на Кіпрі проходить дуже бурхливо. Пляжні клуби влаштовують відмінні вечірки разом із запрошеними європейськими ді-джеями.

   Щоб пізнати всі аспекти середземноморського острова необхідно вирушити до нього самому. А для цього слід замовити візу до Кіпру.


  Інші матеріали за темою:

  Нажаль, схожих матеріалів не знайдено

  Схожі записи

  Працюємо з більше, ніж
  30 напрямками
  Відповідальність
  за якість роботи
  Кращі спеціалісти
  з напрямків
  Бездоганна
  репутація

  ВИНИКЛО ПИТАННЯ?

  ВАШЕ ИМ’Я:*
  НОМЕР ТЕЛЕФОНУ:
  ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ:

  1. Avatar
   Екатерина

   Здравствуйте! Меня интересует такой вопрос: я находилась на территории Кипра 2 месяца, влетала по биометрическому паспорту (безвиз). Могу ли я оформить национальную визу (категории С) чтоб находиться в течении 90 дней в этом полугодии?

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте, Вы можете находится на территории Кипра на протяжении 90 дней в полугодии. Открытие Национальной визы на Кипр не даст Вам возможность находиться более 90 дней в полугодии. Будем рады ответить на Ваши вопросы.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  2. Avatar
   Евгения

   Здравствуйте! У меня гражданство России и за гран паспорт России, но я живу в Украине и у меня документ на постоянное место жительство в Украине. Хочу полететь на Кипр к подруге. Какие документы требуются какие сроки оформления визы и сколько стоит! Спасибо.

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. Для получения визы необходимо собрать пакет документов. Список необходимых документов и стоимость наших услуг отправлен Вам на почтовый ящик.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  3. Avatar
   Яценко Ирина Петровна

   Здравствуйте, я находилась на территории Кипра 2 месяца сейчас вернулась в Украину, срок действия провизы заканчивается через 20 дней, могу ли я вернуться обратно на Кипр с этой же провизой до окончания её срока ? Заранее спасибо

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. Вы можете только 1 раз воспользоваться Pro Visa для въезда на Кипр. Вам необходимо оформить новую Pro Visa. детали Отправлена Вам на почтовый ящик.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  4. Avatar
   Иван

   Добрый день. Скажите, если я нахожусь за пределами Украины, реально ли мне получить визу не приезжая в Украину(в электронном виде)? Сколько это займет времени и сколько все стоит ?

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Если Вы хотите получить ProVisa , по ней вы можете вылетать только с территории Украины.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  5. Avatar
   Виктор

   Здравствуйте! Моя сестра работает на Кипре, приглашает в гости. Хочу полететь на недельку.
   Какая виза мне нужна, чтоб погостить у нее?? И сколько это будет стоить ?
   Спасибо

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. Если Вы будете лететь на Кипр из Киева, будем рады Вам помочь открыть Provisa на Кипр. Этой визы будет достаточно для пересечения границы. Информация отправлена Вам на почту.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.