м.Київ, вул. Полтавська, 3
м.Київ, вул. Полтавська, 3

Віза до Австрії

виза в австрию

Список необхідних документів для отримання візи до Австрії:

1. 2 фото 3.5*4.5 (80% обличчя)
2. Закордонний паспорт
3. Внутрішній паспорт
4. Довідка з місця роботи
5. Довідка з банку + рух по рахунку за 3 місяці
6. Страховий поліс
7. Інформаційна Анкета (Завантажити)


Категорія візиТривалість візи Вартість послуги*
Одноразова \ Мульти15 днів30 Євро
Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів  * У вартість включено переклад документів, бронювання готелю і квитків. Консульський збір не входить у вартість

  • Оформлення візи до Австрії: вимоги, нюанси і особливості

   Австрія – відмінне місце для відпочинку. Для того щоб в неї поїхати, потрібно оформити візу. Оформлення візи зазвичай займає багато часу і багато людей не можуть приділяти цьому свій час. Якщо ви один з таких людей, які не бажають витрачати власний час на оформлення візи, то ви можете швидко замовити візу до Австрії за допомогою турагентства SOleks. Тільки в цій туристичної компанії ви зможете без зайвої метушні разом з мінімальною участю за невелику ціну підготувати документи на візу до Австрії.

   Австрія, країна дивовижної архітектури і колориту. Ця країна багата своєю історією і красива природними ландшафтами і дивовижними пейзажами. Вартість поїздки в Австрію невелика, так що поїхати туди може кожен бажаючий, для цього потрібно лише оформити і замовити візу. Підготовка до оформлення візи до Австрії не займе багато часу. Так що ви можете не турбується про це. Краще думайте про те, як відвідати прекрасні австрійські міста з дивовижною архітектурою. Як відпочити біля Альпійських гір, як проводити захоплююче час поблизу кришталевих озер, мальовничих печер і прозорих льодовиків. Австрія подарує багато приголомшливих емоцій. А компанія SОleks зробить все, для того щоб вам оформили візу до Австрії за найнижчою вартістю та за найкоротший термін.

   Багато туристів оформлюють візу до Австрії для того щоб відвідати величні австрійські гірськолижні курорти. Тірольські готелі радо вітають туристів, які прибули туди заради Альпійських гір. Для туристів в Тіролі присутня величезна кількість гірськолижних трас. Відпочиваючи в Тіролі ви можете піднятися на один з п’яти льодовиків. Безумовно варто замовити візу до Австрії любителям гірськолижного туризму.

   Цікаві екскурсійні тури пропонує Австрія для туристів. Центральні квартали столиці Австрії знаходяться під захистом ЮНЕСКО. Вони являють собою величезну сукупність різних музеїв, пам’ятників архітектури та історичних пам’яток. А місцеві кухарі з легкістю здивують будь-якого туриста своєю кулінарною майстерністю, відомим на весь світ. Віза до Австрії дає вам можливість дізнатися кращу сторону Австрії, побачивши її позитивні якості.

   Навіть звабленого видами дикої природи туриста зможе вразити Віденський ліс. Розміщений на височини, він об’єднує незаймані хащі і відкриті галявини, з яких відкриваються вражаючі види на Відень. Лише отримання візи до Австрії зможе розкрити перед вами величні краси цієї чудової країни. Щоб залишити найкращі враження від перебування в країні слід замовити візу до Австрії через компанію SOleks.


  Інші матеріали за темою:

  Нажаль, схожих матеріалів не знайдено

  Схожі записи

  Працюємо з більше, ніж
  30 напрямками
  Відповідальність
  за якість роботи
  Кращі спеціалісти
  з напрямків
  Бездоганна
  репутація

  ВИНИКЛО ПИТАННЯ?

  ВАШЕ ИМ’Я:*
  НОМЕР ТЕЛЕФОНУ:
  ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ: