г.Киев, ул. Полтавская, 3

Віза в Південну Корею в 2020 році

19.08.2020
Comment are off

Для жителів України віза в Південну Корею 2020 відкриває дійсно широкі можливості. У цієї країни є розвинена система вищої освіти. Висококласним спеціалістам готові запропонувати перспективні робочі місця. Південна Корея приваблює красою своєї природи. Мальовничі острови і величні гори — все це залишається в серці туристів надовго. Окремо варто сказати про рибні ринки та національну місцеву кухню. Однак, щоб все це спробувати, доведеться докласти зусиль для оформлення дозволяє в’їзд документа — візи.

Цікаво, що в цій країні діє безвізовий транзит в тому випадку, якщо кінцевою країною слідування є Австралія, США, Канада чи Нова Зеландія. Чи не буде потрібно оформлення візи з метою відвідування корейського острова. У всіх інших випадках українцям доведеться оформити візу.

Якщо метою є короткострокове відвідування країни для туризму потрібно оформити візу С-2 терміном на місяць. Для приватних або ж ділових візитів до Південної Кореї можна отримати візу на дев’яносто днів. Всі довгострокові рішення можуть бути оформлені строком від трьох місяців до двох років.

Візи типу D, E, H прийнято оформляти з метою навчання в країні, а також для працевлаштування та наукової діяльності. Щоб отримати в’їзну дозвіл немає необхідності проходити співбесіду в посольстві. Проте не виключений дзвінок з посольства для додаткової консультації бажає відвідати Південну Корею.

Хотите
ПОДОБРАТЬ ТУР?
Мы Вам поможем! перейти на страницу поиска туров  Скільки коштує оформлення візи?

  Це один з головних питань, яке цікавить бажаючих відвідати Південну Корею. Офіційно приймаюча країна не стягує з громадян України консульських зборів за візу. Оформлення документа, який дозволяє в’їзд в країну за допомогою візових центрів буде мати різну ціну. Деталі необхідно уточнювати безпосередньо у співробітників компанії. Стандартні терміни оформлення — від семи до десяти днів.

  Як правило, в пакет послуг входять повне візове супровід на всіх існуючих етапах, а також детальна консультація, підготовка документації.

  Які документи підготувати?

  Перше, що потрібно для початку оформлення візи, — це, звичайно, пакет документів. Недостача хоча б одного може стати причиною відмови. Тому дуже важливо відповідально поставитися до підготовки документації.

  Для оформлення візи в Південну Корею необхідно підготувати такі документи:

  1. Закордонний паспорт. Термін дії документа після закінчення візит — 6 місяців.
  2. Ксерокопія 1-ої сторінки закордонного паспорта.
  3. Два кольорових фото обов’язково на світлому фоні.
  4. Ксерокопія паспорта громадянина України.
  5. Виписка з банку про рух коштів по рахунку за останні 3 місяці.
  6. Документ з місця роботи з інформацією про заробітну плату за останні пів року.
  7. Старий закордонний паспорт, якщо в ньому відзначені візи в Канаду, Австралію, США або ж інші країни, де строгий візовий режим.
  8. 2 ксерокопії заповнених і підписаних заявником візових анкет.

  Всі документи повинні бути перекладені на англійську мову.

  Де оформляється віза в Корею?

  Оформити дозволяє відвідування країни документ можна самостійно, або за допомогою довіреної особи. Подати пакет документів необхідно надати в Посольство Південної Кореї в Україні.

  Однак набагато простіше і швидше пройти процедуру з оформлення візи в Південну Корею у нас. Ми пропонуємо професійний супровід на всіх етапах оформлення документа. З нами оформлення візи в Південну Корею швидко і просто!