Віза до США

США Статуя свободы

Оформлення візи до США 150 USD:

 • Оцінка шансів на отримання візи
 • Підготовка до співбесіди
 • Оплата консульского збору
 • Запис на співбесіду
 • Заповнення візової анкети
 • Отримання документів з посольства


Категорія візи
Список документів
Термін дії візи
Вартість
Список документів
B1/B2 (Туристична, гостьова, бізнес)
1. Фото 5 на 5 см.
2. Закордонний паспорт
3. Довідка з роботи
4. Довідка з банку
5. Інформаційна анкета (завантажити)
10 років

Консультація після відмови – 500 грн
Послуги агенства – 150 USD
Консульський збір – 160 USD
Список документів
Для гостьової:
– запрошення
– паспорт запрошуючого
Список документів
Для бізнес візи:
– запрошення від компанії
Список документів
Віза моряка
1. Фото 5 на 5 см.
2. Закордонний паспорт
3. Довідка з роботи
4. Довідка з банку
5. Інформаційна анкета (завантажити)
6. Робочий контракт
7. Маршрутний лист
10 років

Консультація після відмови – 500 грн
Послуги агенства – 150  USD
Консульський збір – 160 USD
Список документів
Студентська віза
1. Фото 5 на 5 см.
2. Закордонний паспорт
3. Довідка з роботи
4. Довідка з банку
5. Інформаційна анкета (завантажити)
6. Форма I20 з університету
1 рік
Послуги агенства – 150 USD
Консульский збір – 160 USD
I-901 Servis Charge – 200 USD
Список документів
Віза нареченої / дружини
1. Фото 5 на 5 см.
2. Закордонний паспорт
3. Довідка з роботи
4. Довідка з банку
5. Інформаційна анкета (завантажити)
6. Свідоцтво про шлюб
7. Свідоцтво про народження
8. Документи запрошуючого
9. Довідка про несудимість
10. Медичний сертифікат
до 3 місяців
Консультація – 500 UAH
Послуги агенства – 150 USD
Консультація після відмови – 350 грн
Апостиль на документ – 300 UAH
Довідка про несудимість – 350 UAH
Консульський збір – 190 USD
Список документів
Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів
  • Про Країну

   З’явилася чудова можливість провести свою відпустку в одній з найвідоміших і бажаних країн цього світу? Сполучені штати Америки стануть відмінним вибором для вас, адже дана країна різноманітна і унікальна по-своєму. Але для того, щоб відправитися в цю велику країну необхідно оформити Візу до США. Оформлення візи для багатьох туристів стає вагомою проблемою, особливо для туристів, у яких сила-силенна роботи і немає додаткового особистого часу для підготовки документів. Саме в такому випадку туристу слід замовити візу до США через фахівців в цій сфері. Однак туристичних агентств незліченна безліч, як же вибрати відповідне для вас? Туристична компанія SOleks іменується фахівцем в сфері туризму і оформлення віз. Завдяки допомозі від даної компанії ви отримуєте можливість замовити Візу до США, і ви отримаєте візу за незначний термін при вашій мінімальній участі в підготовці документів.

   США одна з небагатьох країн, в яких життя в різних кінцях країни істотно відрізняється. Не можна за одну поїздку повністю пізнати всю культуру Сполучених Штатів, адже в кожному штаті шанують свої звичаї, свою культуру. Для всіх туристів знайдеться маса захоплень навіть в одному штаті. Природа кожного штату унікальна і цим Сполучені Штати прекрасні. Для любителів відпочинку далеко від цивілізації рекомендується відвідати Парк Йелоустон або ж відправитися в Кордильєри. Любителям розкішного відпочинку безперечно варто відвідати Лас-Вегас – світову столицю розваг. У Лас-Вегасі вас чекають будь-які світські розваги: ​​розкішні готелі, казино і театри заповнили цей місто. Любителям кіноіндустрії рекомендується відправитися в Лос-Анджелес, де вони зможуть відправитися на екскурсію в знімальний табір Парадокс, пройтися по алеї слави і взяти автограф у свого кумира. Щоб вирушити в країну можливостей необхідно оформити візу до США.

   Обслуговування готелів в країні знаходиться на найвищому рівні. Будь-який турист зможе знайти готель з усіма необхідними для нього зручностями. Можна також зняти кімнату або відправитися в одне з сіл, щоб дізнатися справжній народний побут простого американця.

   Будь-якій людині, яка захотіла впустити цю чудову країну в своє серце, варто оформити Візу до США разом з компанією SOleks.

  • Туристична Віза до США B1/B2

   Побувати в Америці не мріє хіба що ледачий. Чому саме ледачий? Та тому що багато спроб відчути під ногами землю одного з 50 штатів розбиваються об вагому перешкоду під назвою віза до США. Отримати її без професійної допомоги такої компанії, як SOleks, коштує чималих зусиль, а то і зовсім неможливо. Але не такий страшний чорт, і практично будь-який українець може відвідати Америку в якості туриста.
   Туристична віза до США для українців видається досить просто, якщо ви виконуєте наступні умови:

   • надаєте документальні докази того, що ви міцно пов’язані з країною свого проживання, і не збираєтеся нелегально залишатися в Америці (наприклад, документи про володіння нерухомістю, свідоцтво про шлюб і народження дитини, довідка з місця навчання і т.д.);
   • – доводите своє матеріальне становище шляхом надання банківської виписки про доходи, про рух коштів на вашій валютної картці (так як віза в Америку для туриста не дає права заробляти гроші).

   Виконання цих двох пунктів дає вам практично повну гарантію того, що незабаром ви на власні очі побачите величний і метушливий Нью-Йорк, поніжитесь на пляжах Майамі, відірветесь по повній в Лас-Вегасі і підберетесь до Голлівуду так близько, як ніколи! Якщо вам необхідна віза до США (Київ), кращим рішенням буде звернутися в компанію SOleks. Америка – одна з країн, в яку вже вирушили багато наших клієнтів, а це значить, що ми допоможемо оформити візу максимально швидко і без клопоту.
   Не туристичною візою єдиною, або +1 спосіб відправитися в подорож до Америки

   Вам необхідно знати, що, крім туристичної візи, існує транзитна віза в США, яка також дозволить вам побачити Америку в ролі туриста, тобто гостя. Для того щоб відкрити таку візу, вам необхідно:

    1. Отримати запрошення від резидента США, в якому він вкаже, ким ви йому приходитесь, а також викладе подробиці вашого приїзду і перебування, гарантії фінансової та медичної підтримки.
    2. Звернутися в компанію SOleks, щоб зі старту полегшити процес отримання візи з максимальною гарантією успіху.
    3. Насолоджуватися тим, що віза США у вас в кишені, і готуватися до подорожі!

   Якщо ви мрієте побувати в Америці, вам доведеться зіткнутися з багатьма нюансами на стадії планування поїздки, але це вже будуть приємні клопоти. А перед тим, як ви поринете в захоплюючий світ туризму в США, віза – ваша головна мета. І ви неодмінно досягнете її, якщо довіритесь професіоналам компанії SOleks!

   Віза, якою можуть скористатися громадяни, які бажають відвідати США з наступними цілями:

     • отримання медичної допомоги;
     • туризм;
     • бізнес;
     • лікування;
     • поїздка в гості.

   Видається, як правило, на 10 років, але в окремих випадках термін перебування в країні може бути переглянутий.

   Для того, щоб точно отримати таку візу до США, доведеться доводити свою фінансову спроможність, детально розписувати мету поїздки, згадувати друзів і родичів, демонструвати документи, що підтверджують зайнятість в країні проживання громадянина. Якщо офіцер, який оформлює візу, вважатиме докази недостатніми, він може припустити, що громадянин є трудовим мігрантом, а отже, у візі йому слід відмовити.

  • Віза Моряка/ Транзитная віза C1/D

   Візи типу C1/D призначені для:

     • громадян України, які подорожують транзитом через Сполучені Штати (D);
     • громадян України, які вирушають в третю країну і вимушені здійснити пересадку в США (C1).

   Саме таку візу зобов’язані мати члени екіпажів, що працюють на повітряних або морських судах. Для того щоб її оформити, доведеться надати цілий список документів, здатних підтвердити, що громадянин дійсно робить транзитну зупинку або є членом екіпажу. При цьому віза працівника повітряного або морського судна дійсна тільки, коли громадянин здійснює візит до США саме на тому літаку або кораблі, на якому працює.

  • Студентська віза F1/F2

   Однією з найбільш популярних різновидів віз для поїздок в США, є освітня віза США або F-1. Вона оформлюється в тому випадку, якщо ви плануєте вивчити англійську мову або ж збираєтеся навчатися в американському навчальному закладі. При цьому не важливо, чи мається в на увазі коледж, університет або ж просто середня школа, головне – на навчання повинно витрачатися не менше 18 годин на тиждень.

   Віза F-1 оформлюється на 1 рік. Для навчання в початкових школах США вона не підходить, оскільки закони цієї країни не допускають навчання іноземних громадян в закладах такого типу. Тобто, до 8 класу включно.

   Потрібно враховувати, що кожному, хто збирається подавати документи, доведеться заповнити бланк за формою I-20. Зазвичай саме з цим виникають складності, оскільки в спеціальному полі необхідно вказувати, яку програму навчання вибрав студент, скільки вже витрачено на навчання, а також яка дата закінчення навчання.

   Якщо навчальний процес довелося перервати більше, ніж на 5 місяців, студенту і його родичам доведеться відкривати нові візи F1 / F2.

  • Віза Нареченої K1/K2/K3

   Віза для дружини/чоловіка, нареченої/нареченого

   Перед тим як укласти шлюб в США або після укладення шлюбу в Україні, петиціонерові потрібно відправити петицію форми I-129F (для візи нареченої або нареченого) або I-130 (для візи дружини або чоловіка) в USCIS за місцем проживання в США.

   Для візи дружини – разом з заповненою формою петиції потрібно так само надати свідоцтво про шлюб з перекладом і апостилем, свідоцтва про шлюб, розлучення – якщо перед цим були в шлюбі, фото, заповнити форму G-325A на себе і на дружину, копію паспорта або іншого ID документа, всі додаткові документи – фото, спільне майно і т.д.

   Ці петиції проходять кілька рівнів розгляду в США, після чого їх відправляють до Національного візового центру, після розгляду петиції там, її відправляють до Посольства США в Україні.

   В середньому, термін розгляду петиції становить 6 місяців.

   У період розгляду петиції заявник має право подавати документи на неімміграційну візу.

   Заявнику на пошту приходить лист з інструкціями.

   Як правило це:

     1. Оплата консульського збору (190 USD)
     2. Медогляд у клініці в Києві
     3. Запис на співбесіду
     4. Заповнення форми DS-260
     5. Збір документів – свідоцтва про народження дітей, розлучення, довідка з поліції, банківські документи, фотографії, листування тощо.

    

   

  Зразок візи до США

  Інші матеріали за темою:

  Нажаль, схожих матеріалів не знайдено
  Працюємо з більше, ніж
  30 напрямками
  Відповідальність
  за якість роботи
  Кращі спеціалісти
  з напрямків
  Бездоганна
  репутація

  ВИНИКЛО ПИТАННЯ?

  ВАШЕ ИМЯ:*
  НОМЕР ТЕЛЕФОНА:
  ВАШЕ СООБЩЕНИЕ: