м.Київ, вул. Полтавська, 3

Віза до ПАР

Город

Оформлення візи в Південно – Африканську Республіку:

 • Підготовка пакету документів
 • Супровід на подачу документів
 • Термінове оформлення візи
 • Оформлення мультивізи
 • Переклад документів на англійську мову

Категорія візи
Список документів
Категорія Візи
Вартість
Список документів
Туристична:
1. 2 Фото 3 * 4 см.
2. Закордонний паспорт
3. Внутрішній паспорт
4. Довідка з місця праці (власники бізнесу – реєстраційні та податкові документи; студенти – копія студентського та довідка з університету; пенсіонери – копія пенсійного та довідка з пенсійного фонду про нарахування пенсії)
5. Копія трудової книжки або копія контракту
6. Довідка з банку + виписка по рахунку за останні 3 місяці
7. Інформаційна Анкета (завантажити)
8. Проживання
9. Страхування
10. Авіаквитки
Одноразова
Дворазова
Мультивіза
850 грн.

Консультація – безкоштовна
Послуги агенства – 50  EUR

Список документів
Для гостьової:
— запрошення
— паспорт запрошуючого
Список документів
Для бізнес візи:
– запрошення від компанії
– лист про відрядження
Список документів
Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів
  • Загальна Інформація

   Для любителів екзотики в світі існують безліч країн, які варто відвідати. Південно-Ариканська Республіка одна з них. Вибухова суміш екзотичної первісності і сучасного раціоналізму переповнює цю країну. Для того щоб повністю пізнати її необхідно відправитися в неї самому. Щоб відвідати це екзотичне місце необхідно оформити візу до ПАР. Оформленням візи можна зайнятися і самому, однак це може погано вплинути на ваше перше враження про майбутню відпустку.

   Замість цього краще замовити візу до ПАР за допомогою професійного агентства, а вільний час витратити на планування відпочинку. Однак перед тим, як ви знайдете підходяще агентство ви зіткнетеся з великим списком компаній, які хочуть допомогти вам відкрити візу до ПАР. Можна порівнювати всі компанії, але краще за все не витрачати час, а відразу ж звернутися в туристичну компанію SOleks. Повірте, ви не пошкодуєте про це рішення. Все тому що дана компанія докладає всі свої зусилля задля задоволення потреб своїх клієнтів. Саме тому замовити візу до ПАР через агентство SOleks стане вірним рішенням.

   Незвичайна природа і унікальна сукупність тварин неабияк радує прибулих до ПАР туристів. І правда, не скрізь можна зустріти пінгвінів, що мешкають поруч з антилопами. ПАР не даремно вважається однією з найбільш відвідуваних туристами африканських країн. У цій країні з’єдналася міць цивілізації і краса природи. Для любителів природи в цій країні можна відправитися в незабутнє сафарі. Під час такої поїздки ви зможете побути в природному середовищі існування багатьох тварин. Це ще сильніше передає силу місцевої природи і змушує задуматися про призначення людства в цьому світі. Шанувальникам морського відпочинку припаде до душі дайвінг посеред коралових рифів. Щоб відвідати цю цікаву країну необхідно оформити візу до ПАР.

   У ПАР найрозвиненіша в Африці туристична інфраструктура. Вибір для ночівлі просто величезний. Деякі віддадуть перевагу затишному бунгало посеред заповідника, інші ж захочуть поніжитися в прекрасному спа-салоні п’ятизіркового готелю. Багато готелів зроблені в африканському стилі, що додає дух місцевої культури. Дуже популярним видом ночівлі в ПАР стали кемпінги. Серед великого вибору кожен знайде собі відповідний до смаку варіант.


   Відвідати цю захоплюючу країну варто кожному туристу. Щоб вирушити сюди необхідно замовити візу до ПАР.

  Інші матеріали за темою:

  Нажаль, схожих матеріалів не знайдено

  Схожі записи

  Працюємо з більше, ніж
  30 напрямками
  Відповідальність
  за якість роботи
  Кращі спеціалісти
  з напрямків
  Бездоганна
  репутація

  ВИНИКЛО ПИТАННЯ?

  ВАШЕ ИМ’Я:*
  НОМЕР ТЕЛЕФОНУ:
  ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ:

  1. Avatar
   Катя

   Добрый день! Подскажите, если оформляется спонсорство для гостевой визы, при подаче необходимо предоставлять оригинал спонсорского письма и фин.гарантий или возможно копии?

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. Достаточно Предоставить Копии.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  2. Avatar
   Виталий

   Добрый день , меня зовут Виталий . Такой вопрос , мне нужно открыть визу в ЮАР , на 7 дней. Цель поездки: гастроли , тур . У меня будет приглашение , билеты в обе стороны и бронь . Справки с работы не будет, так как это и есть работа ! Подскажите как мне быть? На что рассчитывать и сможете ли вы мне помочь. Спасибо, Виталий.

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. Для получения визы , Вам потребуется приглашение. Список документов отправлен Вам на почту.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.