м.Київ, вул. Полтавська, 3

Віза до М'янми

Оформлення візи до М’янми:

 • Заповнення Анкети
 • Подача і отримання документів з Посольства
 • Бронювання Готелю
 • Віза під Ключ


Категорія візи
Список документів
Термін дії візи
Вартість
Список документів
Туристична
1. 1 фото (3,5*4,5)
2. Копія закордонного паспорта
3. Інформаційна Анкета (завантажити)
90/28 дней
Вартість оформлення – 80 USD
Список документів
Для бізнес візи:
– запрошення
Список документів
Список документів
Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів
  • Особливості оформлення візи до Бірми

   Особливості оформлення візи до Бірми

   М’янма є справжнюю скарбницею найдавніших цінностей, а також приголомшливої культурної спадщини. Серед кращих туристичних центрів – пагода Шведагон, найдавніший Баган, мальовниче озеро з красивою назвою Інле. А чого варті красиві курорти Нгапалі і Нгве-Саунг. Зараз вони цілком можуть конкурувати з кращими пляжами Таїланду. Чимало туристів приваблює місцева природа, яка збереглася тут в її первозданному вигляді. Не дивно, що з кожним роком наплив туристів в цю особливу екзотичну країну стає все більше.
   Чи плануєте в найближчому майбутньому відвідати Бірму? Тоді заздалегідь підготуйте дозвіл на в’їзд в країну. Віза до Бірми зажадає трохи вашої уваги і деяких зусиль. Від мети поїздки буде залежати, яка віза до М’янми вам потрібна.

   Які бувають типи віз до Бірми?

   Транзитна потрібна в тому випадку, якщо необхідний транзит через територію Бірми в третю країну. Термін дії такого документа має становити не менше доби – 24 години.
   Туристичну візу оформляють з метою туристичного, культурного або сімейного візиту. Такий дозвільний документ діє протягом трьох місяців з самого моменту видачі. Час перебування в Бірмі не перевищує двадцяти восьми днів.

   Як подати документи на візу в Бірму?

   Багато українців оформляють дозвіл на в’їзд в країну в Посольстві М’янми в Москві. Важливо звернути увагу на те, що жителям України нерідко потрібно офіційне запрошення з країни, а також бронь готелю. Якщо подбати про це заздалегідь, подача документів буде швидкою і більш організованою.
   Всього на оформлення дозвільного документа витратите не більш трьох днів. Можна отримати візу без особистої присутності. Замість заявника це можуть зробити довірена особа або туристична фірма.
   Кожне консульство має свою специфіку оформлення візи до М’янми. Далеко не завжди прописані консульством вимоги бувають повним переліком документів. При цьому будь-який документ може надавати позитивний або негативний вплив на рішення консула.
   В анкетних даних обов’язково повинна бути інформація про:

   • місце народження;
   • прописку;
   • роботу (посада, назва підприємства, адреса, контактні дані);
   • особисті дані батьків, дівоче прізвище матері;
   • сімейний стан;
   • контактні дані (телефон домашній і робочий).

   Які документи потрібні для візи до Бірми (М’янми)?

   Якщо ваша мета – відвідування Бірми, заздалегідь підготуйте такі документи:

   1. Закордонний паспорт. Термін дії не повинен бути менше 6-ти місяців. При цьому обов’язково повинна бути сторінка для вклеювання дозвільного документа.
   2. Копія закордонного паспорта.
   3. Два кольорових фото (розмір 3х4) обов’язково на світлому фоні.
   4. Анкета (обов’язково англійською мовою) з підписом заявника.
   5. Бронювання авіаквитків.

   Якщо це буде поїздка з неповнолітньою дитиною з одним з батьків, додатково буде потрібно нотаріально завірений дозвіл другого батька на виїзд неповнолітнього за межі країни.

   Оформлення візи до М’янми Бірму онлайн:

   При бажанні можна оформити електронну візу до М’янми. Швидко оформити візу до М’янми онлайн можна на візовому порталі країни. В даному випадку Міністерство туризму оформлює попередній дозвіл. Коли приїдете до Бірми, вам вклеють в паспорт спеціальний візовий стікер. Така віза вважається одноразовою і для її отримання доведеться заздалегідь надати бронь авіаквитків і готелю.
   Якщо у вас ще багато питань, і ви не знаєте, як швидко оформити візу до Бірми, який пакет документів надати і взагалі з чого почати, щоб в результаті таки отримати бажаний дозвіл на в’їзд в країну, зверніться до наших фахівців.
   Ми готові надати вам всю вичерпну інформацію щодо отримання дозволу на відвідування країни. Звертаючись до нас, ви економите свій дорогоцінний час, а головне – отримуєте необхідну допомогу в отриманні візи до М’янми.

  Інші матеріали за темою:

  Нажаль, схожих матеріалів не знайдено

  Схожі записи

  Працюємо з більше, ніж
  30 напрямками
  Відповідальність
  за якість роботи
  Кращі спеціалісти
  з напрямків
  Бездоганна
  репутація

  ВИНИКЛО ПИТАННЯ?

  ВАШЕ ИМ’Я:*
  НОМЕР ТЕЛЕФОНУ:
  ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ: