м.Київ, вул. Полтавська, 3

Віза до Марокко

Марокко

Пропонуємо професійну допомогу в отриманні візи до Марокко:

 • Безкоштовна Консультація
 • Оформлення без турів та авіаквитків
 • без особистої присутності
 • термінове оформлення


Категорія візи
Список документів
Термін дії візи
Вартість
Список документів
Туристична
1. 2 Фото 3.5 * 4.5 см.
2. Закордонний паспорт
3. Довідка з роботи
4. Довідка з банку
5. Анкета (завантажити)
6. Копія українського паспорта та коду
7. Довідка про несудимість
8. Ідентифікаційний номер
30 днів
звичайна 1200 UAH
Консульський збір 651 UAH
Список документів
Список документів
Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів
  • Оформлення візи до Марокко: вимоги, нюанси і особливості

   Захотіли відправитися на відпочинок, але не хочеться банальної програми. Що ж для любителів старожитностей та культурної спадщини ідеально підійде Північноафриканські країни. Серед них найкращим варіантом стане Марокко. Дана країна заснована на традиціях і своїй давній культурі, уламки давньої історії розкидані по всій державі. Щоб вирушити ло неї необхідно спершу оформити візу до Марокко. Оформлення візи утруднений процес, який найчастіше затримує поїздку через ретельну підготовку документів. Якщо вам дорогий свій час, і ви хочете витратити вільний час на роздуми про майбутню поїздку тоді рекомендую звернутися до професійного туристичного агентства, за допомогою якого можна замовити візу до Марокко. Найголовнішою проблемою в цьому варіанті стане великий вибір серед різних туристичних компаній, які пропонують на перший погляд абсолютно однакові послуги. Щоб не ускладнювати ситуацію рекомендую пропустити крок з вибором компанії і відразу ж звернути свій погляд на туристичне агентство SOleks. Співробітники даної компанії з легкістю допоможуть вам у виконанні ваших побажань, тому найкраще буде замовити візу до Марокко з їх допомогою. Звернувшись в цю компанію одного разу, ви обов’язково повернетеся до неї і в наступний раз. Тому що дана компанія допоможе вам оформити візу до Марокко в найкоротші терміни при вашій мінімальній участі.

   Марокко – морська африканська країна. Величні гори, кам’яні гроти і стародавні міста вже досить тривалий час привертають сюди туристів з усього світу. Любителям культури і шанувальникам історії безумовно сподобається провести свою відпустку саме в цій країні. Для них відкриті екскурсії в стародавні марокканські міста. А якщо вам набридне блукати по стародавнім залишкам цивілізацій ви можете прогулятися по Рабаті або Касабланці. У цих містах можна знайти багато цікавого. Щоб вирушити в це місце необхідно оформити візу до Марокко.

   Готелі в Марокко розташовані всюди. Для любителів пляжного відпочинку вздовж узбережжя стеляться цілі долини різних готелів з усіма зручностями. Любителям екстриму підійде кемпінг в пустелі або ж гірські готелі. Марокко завжди радий гостям з інших країн. Щоб вирушити в цю країну без всяких проблем варто замовити візу до Марокко.


  Зразок візи до Марокко

  Інші матеріали за темою:

  Нажаль, схожих матеріалів не знайдено

  Схожі записи

  Працюємо з більше, ніж
  30 напрямками
  Відповідальність
  за якість роботи
  Кращі спеціалісти
  з напрямків
  Бездоганна
  репутація

  ВИНИКЛО ПИТАННЯ?

  ВАШЕ ИМ’Я:*
  НОМЕР ТЕЛЕФОНУ:
  ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ:

  1. Avatar
   Надя Линник

   Здравствуйте. Мы с моим парнем хотим полететь в Марокко, но есть одна проблемка – у парня было уголовное дело, штраф. Могут ли отказать в получении визы? Спасибо.

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. Предоставлять справку о судимости для подачи документов не требуется. Список для получения визы отправлен Вам на почтовый ящик.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  2. Avatar
   Виталина

   Здравствуйте! Нужна виза в Марокко. Есть приглашение, паспорт. Нет: билетов, офиц. труд-ва. Сколько стоят ваши услуги с учетом визы и сборов без моего присутствия в посольстве? Спасибо!

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время , стоимость указана на нашем Сайте.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.