м.Київ, вул. Полтавська, 3

Віза до Мальти

Мальта

Список необхідних документів для отримання візи до Мальти:

1. 2 фото 3.5 * 4.5 (80% обличчя)
2. Закордонний паспорт
3. Внутрішній паспорт
4. Довідка з місця роботи
5. Довідка з банку + рух по рахунку за 3 місяці АБО копія іменної карти і чек з банкомату
6. Страховий поліс
7. Інформаційна Анкета (завантажити)


Категорія візиТривалість візиВартість послуги*
Одноразова \ Мультивід 15 днів30 Євро
Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів  * У вартість включено переклад документів, бронювання готелю і квитків. Консульський збір не входить у вартість

  • Оформлення візи до Мальти: вимоги, нюанси і особливості

   Мальта відрізняється тим, що кожен камінь, прокладений в місті, має свою історію. У інтригуючій країні можна подивитися на фортеці Госпітальєрів, красиві мегалітичні храми, собори і музеї, колекціям яких заздрять багато столиць зі Старого світу.

   Звернувшись у фірму «SOleks» ви зможете оформити візу до Європи і відвідати Мальту, про яку ви так давно мріяли, незабаром.

   Насамперед, рекомендують відвідати древню столицю Валлетту. Вашу увагу відразу приверне гордість столиці – прекрасний собор св. Іоанна. Тут ви зможете побачити збережений шедевр майстра Караваджо. Після цього екскурсія проведе вас до палацу великого Магістра, на території якого є кілька гідних музеїв: музей витонченого мистецтва, національний військовий музей, збройова палата, археологічний музей, що розташувався в колишній штаб-квартирі іоаннитів.

   На південній стороні Мальти є «Три міста»: Коспікуа, Сенглея, Вітторіоза. Тут дуже сподобається хлопчакам, так як там знаходиться Морський музей, де можна подивитися на 2 старовинні барки великих магістрів Де Вільха і Вігнакура. Після цього потрібно обов’язково відвідати етнологічний музей, який знаходиться у Палаці інквізитора. У цій будівлі найцікавіший зал, який привертає до себе увагу – темниця.


  Інші матеріали за темою:

  Нажаль, схожих матеріалів не знайдено

  Схожі записи

  Працюємо з більше, ніж
  30 напрямками
  Відповідальність
  за якість роботи
  Кращі спеціалісти
  з напрямків
  Бездоганна
  репутація

  ВИНИКЛО ПИТАННЯ?

  ВАШЕ ИМ’Я:*
  НОМЕР ТЕЛЕФОНУ:
  ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ: