Віза до Хорватії

Хорватия

Список необхідних документів для отримання візи до Хорватії:

1. Закордонний паспорт
2. фото 3.5 на 4.5
3. Для дітей – свідоцтво про народження
Для пенсіонерів – копія пенсійного посвідчення
Для студентів – копія студентського квитка
4. Копія українського паспорта


Категорія ВізиТривалість візиВартість послуги*
Мультивіза90\18090 Євро
Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів  * У вартість включено консульський збір. Діти, студенти та пенсіонери звільняються від сплати консульського збору

  • Оформлення візи до Хорватії: вимоги, нюанси і особливості

   Немає нічого кращого ніж відпочинок на морі в прекрасній країні, де крім пляжного відпочинку існує безліч розваг. Приємне Адріатичне море чекає на вас, якщо ви збираєтеся відправитися в Хорватію. Але перед відправленням необхідно добре підготуватися і не забути оформити візу до Хорватії. Оформлення візи для багатьох стає копіткою справою і не багато хто хоче витрачати свій час на підготовку документів. Не варто через клопоти з підготовкою відмовлятися від поїздки. Необхідно всього лише знайти інший спосіб щоб оформити візу до Хорватії. Існують різні способи, але найкращим для вас буде звернутися до професіоналів. На цьому етапі виникає складність у виборі і виникає питання – послугами якої компанії варто скористатися. Немає необхідності витрачати час на пошук, так як компанія SOleks буде кращим варіантом. Зважившись замовити візу до Хорватії через туристичне агентство SOleks, ви зможете отримати візу без зайвих проблем. Ця туристична компанія боятиметься про своїх клієнтів, і, якщо ви замовили візу один раз, наступного разу ви неодмінно зважитеся звернутися знову.

   Хорватія – чудове місце для відпочинку. Ця дивовижна країна з природними ландшафтами знаходиться в достатку від історичних і культурних пам’яток. Мальовничі гори порадують любителів активного відпочинку. Безліч островів розташовані поблизу Хорватії в теплому Адріатичному морі. Для цінителів природної краси існують спеціальні екскурсії на острови.

   Міста в Хорватії переповнені старовинними церквами і соборами, в кожному місті є на що подивитися. Чудові парки і приголомшливі музеї переповнюють практично всі хорватські міста.

   Неможливо оглянути всі визначні пам’ятки цієї країни. Кожен куточок Хорватії гарний і унікальний. Любителі різних розваг, культурних і історичних цінностей, активного, пляжного та зимового відпочинку з радістю готові відправитися в Хорватію. Але перед відправленням, необхідно замовити візу до Хорватії.

   Розвинена туристична інфраструктура дозволяє знаходиться в комфорті кожному туристу. У будь-якій частині Хорватії є безліч готелів, в яких можна зупинитися. У багатьох готелях присутні басейни та інші зручності. Поруч з великими готелями знаходяться Спа-салони, тренажерні зали і дитячі майданчики.


  Інші матеріали за темою:

  Нажаль, схожих матеріалів не знайдено
  Працюємо з більше, ніж
  30 напрямками
  Відповідальність
  за якість роботи
  Кращі спеціалісти
  з напрямків
  Бездоганна
  репутація

  ВИНИКЛО ПИТАННЯ?

  ВАШЕ ИМЯ:*
  НОМЕР ТЕЛЕФОНА:
  ВАШЕ СООБЩЕНИЕ: