м.Київ, вул. Полтавська, 3

Віза до Канади

Канада Ванкувер

Оформлення візи до Канади від 100 USD:

 • Оцінка шансів
 • Заповнення Анкети (скачать)
 • Подача і отримання документів з Посольства
 • Переклад документів на англійську мову
 • Бронювання Готелю
 • Складання плану поїздки


Категорія візи
Список документів
Термін дії візи
Вартість
Список документів
TRV (Туристична, гостьова, бізнес)

1. Закордонний паспорт
2. Довідка з місця праці (власники бізнесу – реєстраційні та податкові документи; студенти- копія студентського та довідка з університету; пенсіонери – копія пенсійного та довідка з пенсійного фонду про нарахування пенсії)
3. Довідка з банку + виписка по рахунку
4. Інформаційна Анкета
від 6 місяців
Послуги агенства – 150 USD
Сервісні платежі – 4025 грн
Список документів
Для гостьової:
– запрошення
– паспорт запрошуючого
– фінансові документи запрошуючого
Список документів
Для бізнес візи:
– запрошення від компанії
Список документів
Студентська Віза

1. Закордонний паспорт
2. Підтвердження зайнятості (власники бізнесу – реєстраційні та податкові документи; студенти- копія студентського та довідка з університету; працюють – довідка з місця роботи)
3. Довідка з банку + виписка по рахунку
4. Інформаційна Анкета
5. Лист від навчального закладу про зарахування
6. Мотиваційний лист
від 1 року
Послуги агенства – 150 USD
Супровід – 25 USD
Сервісні платежі – 5025 грн
Список документів
Супер віза

1. Закордонний паспорт
2. Довідка з місця праці (власники бізнесу – реєстраційні та податкові документи; студенти- копія студентського та довідка з університету; пенсіонери – копія пенсійного та довідка з пенсійного фонду про нарахування пенсії)
3. Довідка з банку + виписка по рахунку
4. Інформаційна Анкета
5. Запрошення
6. Паспорт запрошуючого
7. Підтвердження родинного зв’язку
8. Страховий поліс
від 1 року

Послуги Агенства 150 USD
Супровід- 25 USD
Сервісні платежі – 5025 грн
Список документів
Робоча віза

1. Закордонний паспорт
2. Пропозиція працевлаштування в разі, якщо від Вас не потрібен Висновок від Ринку Праці (LMIA) (5802) з підтвердженням оплати
роботодавцем, АБО Копію Висновку від Ринку Праці (LMIA) виданого Департаментом Праці і Соціального Розвитку Канади (ESDC),
І пропозиція працевлаштування від вашого роботодавця
І Контракт на роботу в Канаді.
3. Дипломи, сертифікати
4. Рекомендаційні листи від колишніх і нинішніх роботодавців
5. Результати тестів IELTS/TEF (якщо відноситься)
від 6 місяців

Послуги Агенства 150 USD
Супровід – 25 USD
Сервісні платежі – 240 CAD
Список документів
Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів  • Категорії Канадських Віз


   При подачі документів для оформлення Канадської візи необхідно правильно вибрати категорію і надати необхідний пакет документів. Нижче ми наведемо категорії віз до Канади, ознайомившись з ними Ви зможете визначитися яка віза потрібна саме Вам.

   Туристична Віза

   Якщо ви хочете відвідати Канаду з туристичною метою вам необхідно отримати мультивізу типу Visitor.
   Для отримання даної візи Вам обов’язково необхідно надати підтвердження вашої туристичної мети поїздки.
   З документів вам будуть потрібні:

   • Підтвердження проживання на території Канади
   • Бронювання авіаквитків
   • Детальний план поїздки

   Гостьова Віза

   Для того що б відкрити гостьову візу, вам необхідно надати запрошення від родичів або друзів. На сьогоднішній день Візовий Центр Канади не вимагає від заявників оригіналу запрошення, для подачі документів вам достатньо надати копію.
   Що б оформити дану візу Вам знадобиться:

   • Запрошення
   • Копія паспорта запрошуючого
   • Фінансові документи запрошуючого
   • Для родичів документи, що підтверджують родинні зв’язки
   • Спільні фото, переписка

   Транзитна Віза

   Якщо Ви не збираєтеся відвідувати Канаду, але будете при цьому робити пересадку в одному з Аеропортів.
   Вам в будь-якому випадку необхідно буде звертатися у Візовий центр Канади для оформлення транзитної візи.
   На сьогоднішній день багато хто ставить питання. Скільки коштує оформити транзитну Візу? Для оформлення транзитної візи досить достатньо сплатити збір візового центру і здати біометрію. Консульський збір в розмірі 100 CAD оплачувати не потрібно.
   З обов’язкових документів можемо відзначити авіаквитки, які Вам будуть потрібні для отримання візи.

  • Про країну

   Вирішили відправитися на культурний відпочинок в країну з відмінним рівнем життя. Канада, відмінне місце для такого відпочинку. Якщо ви палаєте бажанням потрапити в таку країну, тоді вам слід оформити Візу до Канади. Оформлення візи до Канаду є ретельною справою, яке вимагає ретельної підготовки документів, а це часто займає чимало часу. Не варто побоюватися труднощів, які виникають з оформленням візи, адже будь-яку проблему можна легко вирішити. Ви можете оформити візу до Канади без серйозних проблем за допомогою туристичного агентства, яке охоплює турботи з оформленням візи. На цьому етапі виникають труднощі з вибором відповідного турагентства. Адже різних туристичних компаній багато, а слід вибрати одну – найоптимальнішу. Тут до вас на допомогу прийде туристичне агентство SOleks. Дана компанія ставить перед собою головне завдання в задоволенні потреб своїх клієнтів. Тому саме в цьому агентстві ви можете замовити Візу до Канади за найкоротші терміни.

   Канада не дарма вважається однією з найбільш захоплюючих держав цієї планети. На становлення канадської культури вплинули французькі і британські колонізатори. У цієї країни багата історія, і це все відбилося на її культурній і архітектурній спадщині. Канада відрізняється від багатьох країн своєю прекрасною флорою і фауною. Багато рослин Канади унікальні. У жодній країні не знайти схожих рослин. Також в Канаді мешкають багато видів тварин, такі як лемінги, росомахи, олені вапіті і карібу. Велика американська країна з радістю прийме туристів, але щоб потрапити в неї необхідно оформити візу до Канади.

   Любителі зимового відпочинку залишаться під враженням від місцевих гірськолижних курортів. Багато готелів побудовані поблизу від курортів. Курорти обладнані кращими гірськими доріжками і треками, які підходять як для любителів так і для професіоналів. Щоб приїхати в цю країну на курорт необхідно замовити візу до Канади.

   Готелі в Канаді відповідають стандартам світового класу. Для постояльців створені найкращі умови, що дозволяють занурити їх у світ повний комфорту. Спа-Салони, Фітнес-центри, бутіки для шопінгу і різні зручності в номері входять у великі готельні комплекси. Любителям природи можна порадити відправитися в місцеві хостели або зняти будиночок в лісі. Щоб приїхати в цю країну необхідно замовити візу до Канади.

  • Оформлення візи до Канади: вимоги, нюанси і особливості

   Якщо Ви плануєте поїхати в Канаду як турист, хочете відвідати своїх знайомих, друзів або рідних, плануєте бізнес поїздку або просто у Вас там є справи, Вам необхідно оформити візу на тимчасове перебування . Отримавши цю візу Ви маєте право тільки тимчасово перебувати на території Канади; працювати або вчитися з цією візою можна. Зараз, як правило, візу видають до кінця дії паспорта, але офіцер на кордоні приймає рішення, на який період Вам дозволено в’їзд в Канаду.
   Для того, щоб здобути освіту в одному з коледжів або університетів Канади необхідно отриматистудентську візу. На підставі цієї візи заявник може поїхати в Канаду вчитися і частково працювати. Як правило, цю візу потрібно продовжувати кожен навчальний рік в Канаді. Цю візу можна оформити на підставі підтвердження з університету Канади, про те, що Ви зараховані на навчання.

   Для отримання робочої візи в Канаду Вам необхідно укласти договір і висновок Ринку Праці Канади або лист з пропозицією про працевлаштування від роботодавця з підтвердженням оплати ним державних зборів (роботодавець оплачує за місцем реєстрації в Канаді).
   Якщо Ваші діти або онуки постійно проживають в Канаді, Ви маєте право подавати документи на Супер Візу. Ця віза видається на 10 років з правом постійно знаходитися в Канаді до 2 років. Для оформлення цієї візи канадській стороні необхідно оформити страховий поліс для заявника.

   Для того щоб отримати візу до Канади, необхідно надати повний і грамотний пакет документів в залежності від мети поїздки та зайнятості в країні постійного проживання.

   Іноземці мають право подавати документи на отримання візи до Канади в Україні за умови, що вони легально перебувають на території України. Ще одна обов’язкова умова для отримання канадської візи – правдивість всіх документів заявника. При спробі обдурити Посольство є ризик дістати заборону на в’їзд на 5 років.


  • Біометрія у Візовому Центрі Канади в Києві


   Для подачі документів на візу з 31.07.2018 громадянам України необхідно буде здавати біометрію у Візовому Центрі Канади в Києві. На здачу біометрії громадяни України можуть записатися по інтернету. За допомогою запису заявник зможе самостійно вибрати час подачі документів і не втрачати час в чергах.
   Якщо Вам потрібна допомога в запису на підучу документів, ви можете звернутися до наших співробітників за допомогою.

  Взірець візи до Канади

  Інші матеріали за темою:

  Нажаль, схожих матеріалів не знайдено

  Схожі записи

  Працюємо з більше, ніж
  30 напрямками
  Відповідальність
  за якість роботи
  Кращі спеціалісти
  з напрямків
  Бездоганна
  репутація

  ВИНИКЛО ПИТАННЯ?

  ВАШЕ ИМ’Я:*
  НОМЕР ТЕЛЕФОНУ:
  ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ:

  1. Avatar
   Nadia

   Ya xotela uznati pro vizu v KANADA Na hetire doga via Colle pecce 81040p 21 Rocca D’vandro Caserta mio inderisso dove vivo

  2. Avatar
   Андрій

   Хочу поїхати в Канаду по туристичній візі,маю чистий паспорт,скажіть чи можливо відкрити візу і які потрібні документи.

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Необхідно більш детальніше ознайомитися з вашими документами для оцінювання шансів отримання візи. Перелік документів ми відправимо Вам на вашу єлектронну адресу.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  3. Avatar
   Володимир

   мені 50 безробітний хочу мультивізу в Канаду які шанси?

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте, Владимир
    Для оценки шансов данной информации не достаточно. Необходимо понимать Вашу визовую историю, есть ли у Вас счет в Банке, а так же проанализировать ряд других факторов. После чего уже можно давать оценку шансов получения визы.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  4. Анастасия Королева
   Анастасия Королева

   Добрый день. Список документов отправили Вам на почтовый ящик. Визы сейчас открывают до конца действия паспорта.

  5. Avatar
   Sevinj

   Hello. I want to take visa to Canada to visit my friend. I am not working but my father is sponsor of me, and I have my personal account in Privat Bank. I have an invitation letter from my friend. Before I took visa to America, I’ve been in Miami, Dubai, Prague, Istanbul, Moscow. I have my family, a car, a house, and a daughter in Kiev. Is it possible to take visa?

   • Анастасия Королева
    Анастасия Королева
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Hello,
    As I understood you have a residence permit in Ukraine (posvidka) and you have valid american visa, right?
    Canadian embassy can issue a visa if a person doesn’t work but have good travel history and enough amount of money. And as unwritten rule – it’s quite easy to get canadian visa if you already got american.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  6. Avatar
   Валентина

   Доброго дня.У нас син навчається в Канаді (Торонто) в коледжі, ми з чоловіком хочемо його провідати, по якій візі і на який термін ми можемо перебувати а Канаді.

   • Анастасия Королева
    Анастасия Королева
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Доброго дня!
    Документи потрібно подавати на гостьову візу. Як правило, візу відкривають до кінця дії паспорту. Список документів відправили Вам на пошту.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  7. Avatar
   Андрей

   нужна срочная бизнес виза

   • Анастасия Королева
    Анастасия Королева
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Добрый день! Насколько срочно Вам нужно уехать? Срок оформления визы – 3-5 рабочих дней.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  8. Avatar
   Мария

   Добрый день. хочу поехать к дочке в гости на месяц. какие документы нужны?

   • Анастасия Королева
    Анастасия Королева
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Добрый день! Список документов для получения визы в Канаду отправляем Вам на почтовый ящик.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  9. Avatar
   Алексей

   Что нужно для открытия визы? Паспорт чистый, но будет приглашение от компании

   • Анастасия Королева
    Анастасия Королева
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Добрый день. Список документов для получения бизнес визы в Канаду отправляем Вам на почту.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  10. Avatar
   Рома

   Добрий день. Був відказ по візі в Канаду, було запрошення на курси англійської мови в університет.

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Доброго дня! Потрібно розуміти, які ще документі Ви надали разом з запрошенням.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  11. Avatar
   Виталий Иванович

   Добрый день,меня интересует туристическая виза в Канаду.Сколько времени делается,и на какой срок пребывания?

   • Анастасия Королева
    Анастасия Королева
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Добрый день! Оформление туристической визы в Канаду занимает 5-10 рабочих дней. Открывают визу на период от двух месяцев и до конца действия паспорта.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  12. Avatar
   mari

   delaire li vi vizu ludam iz gruzii.?

   • Анастасия Королева
    Анастасия Королева
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Добрый день! Можем помочь в открытии визы для граждан Грузии, но для этого Вы должны приехать в Украину.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  13. Avatar
   Сторожик Кристина Игоревна

   Оформление туристической визы, есть приглашение

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. Мы будем подготавливать документы для оформления гостевой визы в Канаду. Список документов отправлен Вам на почтовый ящик.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  14. Avatar
   Ющенко Виктория Юрьевна

   Здравствуйте!
   Подскажите, пожалуйста, я еду в Канаду учиться в колледж, муж поедет со мной, он сможет подаваться на рабочую визу, учитывая, что я еду туда учиться на 2 года?

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. если у него есть приглашение от работодателя , он может подавать документы на рабочую визу в Канаду.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  15. Avatar
   Крисько Людмила Анатоліївна

   Сын учиться в коледже в Китченере, Канада. Снимает квартиру по договору. Могу я проведать его и какие нужны документы от меня и от него

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. Список документов для получения визы в Канаду отправлен Вам на почтовый ящик. Будем рады ответить на Ваши вопросы.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  16. Avatar
   Дарья

   Здравствуйте!
   Подскажите, можно ли открыть визу в Канаду после депортации из Америки.

  17. Avatar
   Наталя

   Добрий день! мій чоловік приватний підриємець, йому 38 років. Він хоче виробити робочу візу на 6 місяців. Яка ймовірність того, що відкриють візу?

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. Для оформления рабочей визы в Канаду Вам необходимо предоставить приглашение на работу.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  18. Avatar
   Наталия

   Здравствуйте. Мне 58 лет,мужу 59 лет. Мы пенсионеры.Хотели бы поехать по туристической визе в Канаду на 6 месяцев.Насколько это реально и что для этого нужно.

   • Анастасия Королева
    Анастасия Королева
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Добрый день! Список документов для получения визы в Канаду отправляю Вам на почту.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  19. Avatar
   Людмила

   Я имею постоянную работу с хорошей зарплатой и недвижимость в виде квартиры.
   Мне 56 лет.Взрослые дети и внуки.
   Какие шансы получить визу для проведения отпуска по приглашению друга- гражданина Канады?

   • Анастасия Королева
    Анастасия Королева
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    У Вас хорошие шансы для получения гостевой визы при условии подготовки полного пакета документов. Список документов отправляем Вам на почту

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  20. Avatar
   Маковський Виталий Валерьевич

   Здравствуйте, хочу отрыть визу в Канаду, у меня там друг гражданин Канады может сделать приглашение и все документы для меня, какой шанс получить визу , у меня уже 8 Шенген виза , женат есть дети, наботаю на государственной работе, есть недвижимость автомобиль, какой шанс получить визу и какие документы нужны с моей стороны и со стороны гражданина Канады

   • Анастасия Королева
    Анастасия Королева
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Добрый день! Шансы на получение визы хорошие. Дополнительно список документов, информацию по стоимости и срокам отправляю Вам на почту.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  21. Avatar
   Сергей

   Здравствуйте.Подскажите пожалуйста.Визовой истории в загранпаспорте у меня нет.Мой друг который является гражданином Канады мне прислал приглашение к нему в гости. Какие шансы получить гостевую визу?

   • Анастасия Королева
    Анастасия Королева
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Добрый день! На сегодняшний день, для получения визы в Канаду нужно максимально подтвердить цель визита, потому нужно будет предоставить достаточно много документов. Мы свяжемся с Вами для того, чтобы обсудить Вашу ситуацию индивидуально.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  22. Avatar
   Виктория

   Добрый день!
   Планируем в конце мая поездку в Монреаль к друзьям на свадьбу. Какую визу нам лучше оформить? Какой пакет документов нужен? И сколько это стоит? Спасибо!

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте.Вам необходимо открывать Visitor Visa. Список необходимых документов и стоимость наших услуг отправлена Вам на почтовый ящик.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  23. Avatar
   Тарас

   Доброго дня чи є у мене шанс на відкриття канадської візи після депортації з США ( за неправдиво вказану інформацію в анкеті при отриманні візи в консульстві) ? Це була друга моя поїздка в США під час першої поїздки яка була в 2001р прострочив термін перебування на 3 роки і не вказав цей факт в анкеті і отримав депортацію ( дружину яка їхала зі мною пропустили в США без проблем )

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Зравствуйте.
    Как нам известно то в Посольстве Канады одна базы с Посольством США.
    Думаю, что открыть визу Вам будет крайне сложно.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  24. Avatar
   лоскутов владимир

   здравствуйте. у меня в канаде близкие родственники.
   я уже был у них несколько раз. последний раз более 5 лет назад. в этом году планирую поехать снова. подскажите пожалуйста какие сейчас нужно собрать документы для оформления гостевой визы и сколько это стоит сейчас?какие документы необходимы от принимающей стороны?
   спасибо.

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. Список документов для получения гостевой визы в Канаду отправлен Вам на почтовый ящик. Более детально мы проконсультируем Вас по телефону.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  25. Avatar
   Олеся Лунгор

   Здравствуйте! Я резидент Канады и проживаю в Канаде хочу открыть Parent Super Visa для своей мамы которая резидент Испании и проживает в Испании. Мы обе граждане Украины. Не знаю как быть. Зараннее спасибо.

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. Мы можем помочь Вам оформить супер визу в Канаду для Вашей мамы.Документы необходимо подавать на территории Украины.
    Мы можем самостоятельно подать документы. Будем рады ответить на все Ваши вопросы.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  26. Avatar
   Никорич Артем

   визи на канаду

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. Информация для получения визы в Канаду отправлена Вам на почту.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  27. Avatar
   Оксана

   Добрый день…если шаншы открыть визу в Канаду если есть отказ от США

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте.Мы с Вами свяжемся и проконсультируем Вас по данному вопросу.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  28. Avatar
   людмила

   Добрый день.На какую визу я могу подавать документы, если я имею работодателя в Канаде, какие нужны документы. Прошу связаться со мною. Заранее благодарна/

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. Мы свяжемся с вами в ближайшее время.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  29. Avatar
   людмила

   Добрый вечер.Я еду работать няней в Канаду, есть приглашение от работодателя. Какая мне нужна виза, какие документы. Можете дать исчерпывающий ответ. Заранее благодарна.Людмила

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. Вышлите пожалуйста сканированную копию приглашения нам на почтовый ящик.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  30. Avatar
   ИВАН

   Здравствуйте, планируется поездка в Канаду по приглашению друга. Какие документы нужны для высокого процента открытия визы?

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. Список необходимых документов для получения визы отправлен Вам на почтовый ящик.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  31. Avatar
   Петрук Ирина Станиславовна

   Интересует туристическая виза в Канаду.

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  32. Avatar
   Анна

   я – переселенка из Донбасса. потеряла все. имею 2 детей и педагогический опыт более 10 лет .я учитель английского. хочу найти максимально дешевую программу, чтобы устроиться работать няней в Канаде, и по прошествии требуемого срока оформить гражданство и забрать детей. есть ли возможность оплатить услуги какой-либо фирмы из будущей канадской зарплаты?

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. К сожалению у нас нет в Канаде компании которая бы занималась трудоустройством. Мы не сможем помочь Вам в данном вопросе.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  33. Avatar
   Ljubava

   Здравствуйте. У меня к вам такой вопрос. Я хочу с ездить в Канаду к знакомым. Официально не работаю. В данный момент, у меня открыта польская виза по приглашению на год . Какую лучше зделать визу в Канаду. Туристи ческую, или гостевую?

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. Если Вы не можете предоставить справку с работы у Вас не большой шанс получить визу в Канаду. Вся необходимая информация для получения визы в Канаду отправлена Вам на почтовый ящик.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  34. Avatar
   Остапчук Микола Володимирович

   Доброго дня. В мене така ситуація: я подав анкету на місяць перебування в Канаді, візу відкрили на 6 місяців, я пробув там 3 місяці. Подавши документи вдругу мені відповіли що я порушив умови перебування в Канаді попереднього разу. Чи є в мене можливість отримати візу?

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. Вышлите пожалуйста нам на почту документ который вы получили после подачи документов на визу в Канаду.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  35. Avatar
   Місікевич Андрій Миколайович

   Мене цікавить інформація про гостьову візу в Канаду

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. Вся необходимая информация отправлена Вам на почтовый ящик. Мы свяжемся с Вами в Ближайшее время.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  36. Avatar
   Зорина Светлана

   Здравствуйте, планируется поездка в Канаду по приглашению подруги. Какие документы нужны для высокого процента открытия визы?

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. Детальная информация и список необходимых документов для получения Гостевой визы в Канаду отправлены Вам на почтовый ящик.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  37. Avatar
   Анастасия Ливанская

   Здравствуйте! Меня интересует такая информация: Я я познакомилась с канадцем. Он приглашает меня к себе в гости с ребенком. Я мать-одиночка. Имею постоянную работу с высоким доходом, если своя недвижимость. Смогу ли я получить гостевую визу или проще съездить туда по туристической? Спасибо.

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. проще будет открывать Гостевую визу. Приглашающая сторона должна Вам отправить приглашение. Список Необходимых документов отправлен Вам на почтовый ящик.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  38. Avatar
   Галина Викторовна Жук

   Добрый день! Хочу к родственникам в Канаду, они граждане этой страны 15 лет. все финансовые вопросы они берут на себя. Я работаю в госструктуре. Меня интересует, что мой работодатель должен указывать в справке? Спасибо.

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. Детальная информация отправлена Вам на почту.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  39. Avatar
   Назар Фесенко

   У мене є гостьове запрошення від сестри в Канаду, але два рази мені дали відмову. Чи допоможете ви мені з відкриттям візи? Дякую.

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. Необходимо ознакомиться с причиной отказа. На каких основания Вам отказали в визе. Наши сотрудники свяжутся с Вами и предоставят исчерпывающую консультацию.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  40. Avatar
   Маленков Виктор

   Очень долго выбирал в какую компанию можно обратиться для оформления визы в Канаду. Много времени потратил на поиски, но после того как пообщался с Алексеем я понял, что Вам можно доверять. Без труда ответил на все вопросы, собрали все необходимое, подались и мы получили визы! Очень рады, что обратились именно к Вам!
   Спасибо огромное!

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Спасибо большое за Ваш Выбор ! С Вами приятно работать. Хорошей Вам поездки. Если будут возникать вопросы, обращайтесь.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  41. Avatar
   Чернявская Катя

   Здравствуйте. Вы нам можете помочь открыть гостевые визы в Канаду по приглашениям в чистые паспорта? Спасибо.

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. Вам желательно подавать документы вместе. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время и предоставим исчерпывающую консультацию.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  42. Avatar
   Сергей

   Добрый день! У меня три шенгена, последний до 2017 года, много штампов прибытия в разные евро страны, 60% заполненых страниц. У жены паспорт чистый. Как лучше подавать документы для оформления визы в Канаду, вместе или каждый отдельно?

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Здравствуйте. Вам желательно подавать документы вместе. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время и предоставим исчерпывающую консультацию.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.
  43. Avatar
   Лиля

   Хотим у Вас оформить визы в Канаду, у нас там друзья, которые могут выслать приглашения.

   • Алексей Субботин
    Алексей Субботин
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Мы можем предоставить Вам услуги по оформлению визы в Канаду. Список необходимых документов для получения визы отправлен Вам на почтовый ящик.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.