Віза до Італії

Италия

Список необхідних документів для отримання візи до Італії:

1. 2 фото 3.5 * 4.5 (80% обличчя)
2. Закордонний паспорт
3. Внутрішній паспорт
4. Довідка з місця роботи
5. Довідка з банку + рух по рахунку за 3 місяці АБО копія іменної карти і чек з банкомату
6. Страховий поліс
7. Інформаційна Анкета (завантажити)


Категорія візиТривалість візиВартість послуги*
Одноразова\Мульти15 днів30 Євро
Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів  * У вартість включено переклад документів, бронювання готелю і квитків. Консульський збір не входить у вартість

  • Італія – ​​країна, в якій переплелися різні історичні епохи з сучасним стилем. У цій країні до нашого часу шанують національні традиції і поважають свою культуру. Якщо ви горите бажанням потрапити в цю країну, вам слід оформити візу до Італії. Оформлення візи до Італії справа ретельна і вимагає підготовки документів, що найчастіше займає багато часу. Не варто боятися труднощів, що виникають з оформленням візи, так як будь-яку проблему можна вирішити. Ви можете оформити візу без проблем за допомогою туристичної компанії, яка включає в себе турботи з оформленням візи. На цьому етапі виникають труднощі з вибором відповідного турагентства. Тут на допомогу приходить туристичне агентство SOleks. В даному агентстві ви зможете замовити візу до Італії за мінімальні терміни.

   Італія – ​​держава з багатою історичною спадщиною. Апеннінський півострів відомий на всьому материку з давніх часів. Саме тут, більше 2500 тисяч років тому було засновано місто, яке незабаром стало відоме на весь Старий світ. В Італії збереглася значна кількість пам’яток і архітектурних монументів з часів Римської Імперії. Всі ці пам’ятники, особливо такі, як Колізей і похований під шаром попелу з вулкана Везувій місто Помпеї варто побачити своїми очима, а для цього необхідно замовити візу до Італії.

   В Італії є все, що необхідно для задоволення кожного туриста: рясне число цікавих місць для розваг, бездоганні пляжі з кришталевим натуральним піском, чудові траси, переповнена достатком смакових відчуттів традиційна італійська кухня. Оформлення візи до Італії допоможе вам в розкритті всіх цікавих для вас аспектів італійського півострова.

   Культурна спадщина Італії поряд з чудовою архітектурою часів Ренесансу воістину здатна вразити навіть скептично налаштованого туриста. Майже всі собори і монастирі були побудовані під час епохи Відродження, в період розквіту таких діячів мистецтва як Мікіланджело, Сабатіні, Да Вінчі і багато інших. Величні виставки допоможуть вам збагатити свої культурні пізнання, якщо ви захочете оформити візу до Італії.

   Різні види розваг чекають вас по приїзду в Італійську республіку, тому приступайте до оформлення візи до Італії за допомогою туристичного агентства SOleks.


  Інші матеріали за темою:

  Нажаль, схожих матеріалів не знайдено
  Працюємо з більше, ніж
  30 напрямками
  Відповідальність
  за якість роботи
  Кращі спеціалісти
  з напрямків
  Бездоганна
  репутація

  ВИНИКЛО ПИТАННЯ?

  ВАШЕ ИМЯ:*
  НОМЕР ТЕЛЕФОНА:
  ВАШЕ СООБЩЕНИЕ: