Віза до Іспанії

Барселона

Список необхідних документів для отримання візи до Іспанії:

1. 2 фото 3.5 * 4.5 (80% обличчя)
2. Закордонний паспорт
3. Внутрішній паспорт
4. Довідка з місця роботи
5. Довідка з банку + рух по рахунку за 3 місяці АБО копія іменної карти і чек з банкомату
6. Страховий поліс
7. Інформаційна Анкета (завантажити)


Категорія ВізиТривалість візиВартість послуги*
Одноразова\Мульти30 днів30 Євро
Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів  * У вартість включено переклад документів, бронювання готелю і квитків. Консульський збір не входить у вартість

  • Оформлення візи в Іспанію: вимоги, нюанси і особливості

   Усередині вас прокинулося бажання відправитися в країну, переповнену місцевим колоритом і унікальними способами розваг? Є відмінний варіант серед європейських країн, який знаходиться на Піренейському півострові. Але щоб відправитися на відпочинок до Іспанії необхідно перед цим оформити візу. Підготовка до оформлення візи до Іспанії здатна зайняти досить тривалу кількість часу і далеко не у кожної людини є можливість приділити достатньо часу клопоту з документацією, необхідного для оформлення візи. Не варто закидати мрії про відпочинок з цієї причини, так як допомогти оформити візу до Іспанії може спеціалізоване на туризмі агентство. Однак на цьому етапі виникає проблема – як вибрати серед десятків туристичних агентств найбільш оптимальне для вас. Все дуже просто, адже компанія SOleks надає свої послуги з найвищим якісним рівнем обслуговування клієнтів на ринку. У турагенції SOleks ви отримаєте можливість замовити візу до Іспанії, яку ви зможете отримати за короткий термін при мінімальному втручанні в оформленні візи.

   Іспанська колорит здатний заманити будь-якого туриста. Захоплююча корида, місцеві традиції та відмінна від інших країн іспанська кухня доступна кожному туристу, який збирається оформити візу до Іспанії. Найчистіші пляжі відкриті для всіх відвідувачів цієї чудової країни. Багато з цих пляжів мають блакитний прапор екологічної чистоти.

   Для любителів екстремального відпочинку знайдеться місце в цій країні. Варто замовити візу до Іспанії заради того, щоб подивитися чи навіть взяти участь в кориді. Любителям культурної та архітектурної складової відпочинку Іспанія пропонує величезний вибір місць, які варто відвідати: прекрасні середньовічні монастирі і собори, стилістичні провулки видатних іспанських міст щороку приваблюють сотні тисяч туристів. Іспанія – одна з найбільш сонячних країн світу, тому оформлення візи можливо в будь-який час року.

   Мадрид – одна з найкрасивіших і барвистих європейських столиць, до того ж їй зарахований статус найвищої столиці в Європі. Завдяки цьому з багатьох частин Мадрида відкривається прекрасний вид на іспанські ландшафти. Щоб відчути справжній дух цієї країни, вам необхідно оформити візу до Іспанії разом з компанією SOleks.


  Інші матеріали за темою:

  Нажаль, схожих матеріалів не знайдено
  Працюємо з більше, ніж
  30 напрямками
  Відповідальність
  за якість роботи
  Кращі спеціалісти
  з напрямків
  Бездоганна
  репутація

  ВИНИКЛО ПИТАННЯ?

  ВАШЕ ИМЯ:*
  НОМЕР ТЕЛЕФОНА:
  ВАШЕ СООБЩЕНИЕ: