м.Київ, вул. Полтавська, 3
м.Київ, вул. Полтавська, 3

Віза до Ісландії

Исландия

Список необхідних документів для отримання візи до Ісландії:

1. 2 фото 3.5 * 4.5 (80% обличчя)
2. Закордонний паспорт
3. Внутрішній паспорт
4. Довідка з місця роботи
5. Довідка з банку + рух по рахунку за 3 місяці
6. Страховий поліс
7. Інформаційна Анкета (завантажити)


Категорія ВізиТермін дії візиВартість послуги*
Одноразова14 днів30 Євро
Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів  * У вартість включено переклад документів, бронювання готелю і квитків. Консульський збір не входить у вартість

  • Оформлення візи до Ісландії: вимоги, нюанси і особливості

   Багато людей знають про Ісландію, як про крижану казкову країну. Побувавши тут хоч один раз, на довгу пам’ять залишаться спогади незвичайної природної краси. Серцем Ісландії вважається Рейк’явік, саме в цьому місті є достатня кількість різних цікавих пам’яток.

   Якщо ви хочете потрапити до Ісландії, вам потрібно буде в фірмі «SOleks» зробити візу до Європи. У цій компанії надають послуги на вищому рівні. Швидкість, якість і прийнятна сума – девіз фірми.

   Якщо ви хочете потрапити в країну, щоб провести незабутній відпочинок, тоді вам потрібно відвідати Національний музей, а після ісландську галерею. Є ще одне цікаве місце під назвою церква Халлгрімскіркья, тут є старовинний орган, оформлений в стилі модерн. Крім цього варто відвідати інститут імені Арні Магнуссона, так як його стіни зберегли в собі дивовижні старовинні книги, що відображають традиції саги. Там же представлена ​​колекція з виконання історичних робіт.

   Природні багатства цього чудового крижаного краю приваблюють чималу кількість туристів. Пейзажі представлені дивовижними зимовими фантазіями – фіордами, гейзерами, вулканами і водоспадами.


  Інші матеріали за темою:

  Нажаль, схожих матеріалів не знайдено

  Схожі записи

  Працюємо з більше, ніж
  30 напрямками
  Відповідальність
  за якість роботи
  Кращі спеціалісти
  з напрямків
  Бездоганна
  репутація

  ВИНИКЛО ПИТАННЯ?

  ВАШЕ ИМ’Я:*
  НОМЕР ТЕЛЕФОНУ:
  ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ: