Віза до Болгарії

Несебр

Список необхідних документів для отримання візи до Болгарії:

1. Закордонний паспорт
2. фото 3.5 на 4.5
3. Для дітей – свідоцтво про народження
Для пенсіонерів – копія пенсійного посвідчення
Для студентів – копія студентського квитка

Категорія візиТривалість візиВартість послуги*
Мультивіза туристична90\18055 Євро
Мультивиза туристична Термінова90\18090 Євро
Мультивиза Службова90\18075 Євро
Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів  * У вартість включено консульський збір. Діти, студенти та пенсіонери звільняються від сплати консульського збору

  • Оформлення візи до Болгарії: вимоги, нюанси і особливості

   Болгарія – відмінне місце для відпочинку на морі. Це країна з великим культурним спадком, в ній завжди знайдеться щось цікаве для будь-якого туриста. Оформлення візи до Болгарії дозволить вам відправитися в цю країну. Ви можете замовити візу до Болгарії через туристичної агентство SOleks. Зазвичай, оформлення візи займає значний період часу, який супроводжується тривалою підготовкою документів і тратою своїх нервів. Єдиний спосіб уникнути всього цього – оформити візу до Болгарії через професійне турагентство. А краще агентство ніж SOleks знайти складно. Адже саме ця компанія допоможе вам в оформленні візи до Болгарії. Підготовка документів зазвичай лише додає проблеми. Але туристичне агентство SOleks візьме на себе тягар підготовки документів для своїх клієнтів.

   Болгарія – дивовижне місце

   Оформивши візу до Болгарії, ви отримаєте можливість відвідати колиску націй, яка зберігає в собі всю історичну спадщину з часів Римської імперії і до початку Другої світової війни. Дивовижні величні фортеці і стародавні фортифікаційні споруди, що залишилися з часів Візантії та Османської імперії, можуть вразити будь-якого туриста. Їх невимовна краса викликає в глибині душі тільки найкращі відчуття, якщо ви дійсно хочете побачити ці місця, тоді в них неодмінно треба побувати. А щоб побачити всі ці пам’ятки необхідно замовити візу до Болгарії.

   Дивовижний дизайн церков і вулиць Болгарії викликає подиву на обличчях усіх, хто приїхав в цю країну. Болгарія – країна веселощів і радості. Розташовуючись на березі Чорного моря, вона надасть туристу найкращі пляжі та інші місця, де також можна провести добре час. Для любителів розваг в Болгарії проводяться безліч різних заходів, вечірок на пляжі. Багато міст Болгарії наповнені нічними клубами, в які ви з легкістю зможете потрапити. Необхідно оформити візу до Болгарії, щоб пізнати всі аспекти розваг і відпочинку в цій країні.

   Болгарія приваблює тисячі туристів своїми рекреаційними курортами. Мінеральні води і гарячі джерела цих місць з кожним роком все сильніше притягують до Болгарії людей, які вибрали шлях лікувального туризму.

   Ця країна – місце з відмінним кліматом, де є чим зайнятися в будь-який час року, тому підготовка документів для оформлення туристичної візи до Болгарії можлива цілий рік. Замовляйте візу до Болгарії разом з туристичним агентством SOleks.


  Інші матеріали за темою:

  Нажаль, схожих матеріалів не знайдено
  Працюємо з більше, ніж
  30 напрямками
  Відповідальність
  за якість роботи
  Кращі спеціалісти
  з напрямків
  Бездоганна
  репутація

  ВИНИКЛО ПИТАННЯ?

  ВАШЕ ИМЯ:*
  НОМЕР ТЕЛЕФОНА:
  ВАШЕ СООБЩЕНИЕ: