Віза до Бельгії

БЕЛЬГИЯ

Список необхідних документів для отримання візи до Бельгії::

1. 2 фото 3.5*4.5 (80% оличчя)
2. Закордонний паспорт
3. Внутрішній паспорт
4. Довідка з місця роботи
5. Довідка з банку + рух по рахунку за 3 місяці
6. Страховий поліс
7. Інформаційна Анкета (Завантажити)


Категорія візиТривалість візиВартість послуги*
Одноразова \ Мульти15 днів30 Євро
Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів  * У вартість включено переклад документів, бронювання готелю і квитків. Консульський збір не входить у вартість

  • Оформлення візи до Бельгії: вимоги, нюанси і особливості

   Що може бути прекрасніше вечірніх бельгійських міст і тутешньої природи. Але для того, щоб потрапити до Бельгії, потрібно оформити візу. Оформлення візи часто займає велику кількість часу і багато людей просто не можуть приділяти цьому достатньо уваги. Якщо ви така людина, яка не бажає витрачати особистий час на оформлення візи, тоді ви можете швидко замовити візу в Бельгію за допомогою туристичного агентства SOleks. Тільки в цій туристичної компанії ви зможете без зайвої метушні разом зі своєю мінімальною участю за незначну ціну оформити візу до Бельгії.

   Бельгія невелика комфортабельна країна, яка ідеально підходить для спокійного розслабляючого відпочинку. Райдужне і доброзичливе населення країни привітає кожного, хто вирішив оформити візу до Бельгії і відправитися на відпочинок. У Бельгії безліч містечок із середньовічною архітектурою. Вони зможуть здивувати туриста своїми середньовічними гільдіями, фортецями і старовинними соборами. Кам’яні мостові здивують не менше, якщо ви зважитеся замовити візу до Бельгії.

   Любителям хорошого пива рекомендую купити квитки і оформити візу до Бельгії. Abbaye – монастирське пиво з багатою історією і витонченим смаком. Різні сорти бельгійського пива мають насичені смакові особливості. Бельгія – країна пивних гурманів.

   Віза до Бельгії відкриває перед туристом можливість побачити найбільший європейський місто – Брюссель. У цьому місті відбулося приголомшливе з’єднання готичного стилю з модерном. У місті присутня велика кількість місць, гідних для відвідування. Серед визначних пам’яток міста є і центральна площа Брюсселя – Гранд-плас, яка не дарма називається великою європейською площею. Багато туристів приїжджаючи в Брюссель, відправляються в першу чергу саме на цю площу. Одна з найвідоміших визначних пам’яток міста – скульптура хлопчика, який пісяє, розташована біля гранд-плас. Тут ви зможете насолодитися прекрасними стравами місцевих кафе і шикарних ресторанів або ж провести ніч в місцевих нічних клубах.

   Бельгія завжди була центром туризму. Багато туристів мріють про прогулянки по бельгійським вулицям і хочуть пізнати сильніше бельгійський колорит. Оформлення візи до Бельгії відкриє для вас приголомшливу країну з широкоформатною історією і архітектурою.


  Інші матеріали за темою:

  Нажаль, схожих матеріалів не знайдено
  Працюємо з більше, ніж
  30 напрямками
  Відповідальність
  за якість роботи
  Кращі спеціалісти
  з напрямків
  Бездоганна
  репутація

  ВИНИКЛО ПИТАННЯ?

  ВАШЕ ИМЯ:*
  НОМЕР ТЕЛЕФОНА:
  ВАШЕ СООБЩЕНИЕ: