м.Київ, вул. Полтавська, 3

Транзитна віза в Великобританію

19.08.2020
Comment are off

Чи потрібна транзитна віза в Лондоні – один з частих питань для любителів подорожей. Відповідь – так, дійсно плануючи пересадку в країні, заздалегідь потрібно потурбуватися про дозвіл.

Навіть для отримання такої короткострокової візи потрібно чимало часу і зусиль. Вся справа в тому, що Великобританія по праву вважається однією з найбільш серйозних в плані міграційного контролю країн. Сам процес подачі заяви на даний тип візи має чимало різних нюансів.

Для чого потрібна транзитна віза?

Даний тип віз потрібен з метою проходження прикордонного контролю, щоб пересісти в іншому аеропорту країни або ж залишити транзитну зону на 48 годин при пересадці в аеропорту. Якщо ж з собою не буде транзитної візи, іноземець може знаходиться в одному з аеропортів Англії, не залишаючи його до 24-х годин.

Коли можна обійтися без транзитної візи?

Чи можна летіти транзитом через Лондон без візи? Один з найактуальніших питань для туристів. Здійснюючи пересадку в Англії під час подорожі в іншу країну, можна обійтися без транзитної візи в Британії за умови:

 1. Пересадка триває трохи довше 24-х годин.
 2. Транспорт, на якому прибули до Британії і той, на якому продовжите подорож, аналогічні. Виняток – наземний.
 3. Є відкрита віза в країну, або як варіант – безвізовий в’їзд.
 4. Чи не плануєте проходження прикордонного контролю.

Якщо хоча б одна з умов не дотримується, буде потрібно оформлення транзитної візи. Тепер ви знаєте якщо буде пересадка в Лондоні чи потрібна віза.

Етапи оформлення дозволу

Сама процедура оформлення даного типу візи має багато спільного з оформленням туристичної. І в першому, і в другому випадку буде потрібно присутність у візовому центрі з метою надання біометричних даних і необхідних документів. Терміни розгляду будуть однаковими. Це приблизно 14 або 15 днів. У підготовку до подачі заяви входять:

 1. Заповнення спеціальної візової анкети.
 2. Оплата консульського збору.
 3. Переклад документації на англійську мову.
 4. Реєстрація на сайті Консульства і Візового центру.
Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів  Також при бажанні можна скористатися запропонованими Візовим центром послугами. Серед додаткових послуг Візового центру – прискорений розгляд заяви. Так термін може бути скорочений до 3-5 днів. Подача заяви може бути в будь-який день і не залежати від запису. А ще при бажанні можна замовити кур’єрську передачу паспорта з рішенням безпосередньо за вказаною адресою.

  Пакет документів для оформлення візи

  Щоб отримати бажане дозвіл, важливо заздалегідь підготувати повний пакет усіх необхідних документів. Якщо вам потрібна транзитна віза в Лондон, завчасно підготуйте:

  1. Закордонний паспорт. Він повинен бути дійсним на весь термін подорожі.
  2. Документи, що підтверджують наявність необхідних коштів.
  3. Ксерокопії авіаквитків.
  4. Медичну страховку.
  5. Переклад документації на англійську мову.

  Це обов’язкові документи, без яких не обійтися, якщо планується транзит через Лондон. Але є й інші не менш важливі документи, які також варто включити при підготовці до оформлення необхідного дозволу. Серед них:

  1. Всі документи, що підтверджують прив’язку до батьківщини. Свідоцтва про народження дітей, шлюбі.
  2. Підтвердження розміщення в країні (бронь в готелі).
  3. Підтвердження розміщення на території (якщо плануєте ночувати в Великобританії).

  Всі фотографії, як правило, роблять безпосередньо в Візовому Центрі.

  У тому випадку, якщо ви не досить добре володієте англійською, краще заздалегідь скористайтеся послугами професійних перекладачів.

  Також якщо вам потрібна консультація і допомога в оформленні транзитної візи до Великобританії, звертайтеся до наших фахівців. Будьте впевнені – ми вам допоможемо здійснити все задумане!