м.Київ, вул. Полтавська, 3

Робоча віза до Великобританії

19.08.2020
Comment are off

Ця країна без перебільшення залишається однією з найпривабливіших для сучасних людей. А тому коли з’являється можливість тут жити і працювати, мало хто її упускає. Однак, виявляється, отримати дозвіл на в’їзд до Англії не так і просто. Але, дотримуючись певних правил, таке завдання може бути можливо розв’язати. Якщо плануєте отримати робочу візу до Британії, вже зараз озбройтеся необхідною інформацією.

Які є типи робочих віз?

Отже, працевлаштуватися в Великобританії можна за умови:

 1. Чоловік / дружина мають паспорт ЄС.
 2. Хтось із предків був народжений в Англії і є можливість це підтвердити документально.
 3. Є таланти в сферах науки, мистецтва або ж медицини.
 4. Плануються інвестиції в економіку країни.
Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів  Серед найпопулярніших типів віз:

  1. Для підприємців. Щоб отримати цей тип візи потрібно мати можливість інвестувати від 50 до 200 тисяч фунтів. Крім того, важливо добре знати англійську мову і обов’язково надати бізнес-план. Така робоча віза в Англію видається на три роки і 4 місяці. За її закінченню можна продовжити ще на пару років. А вже через 5 років перебування в країні є можливість отримати бажаний вид на проживання.
  2. Для видатних вчених, а також лікарів і діячів мистецтва. Отримати таку візу зможуть загальновизнані лідери в сфері науки, цифрових технологій, медицини, мистецтва або ж інженерії. Залишатися в країні маючи на руках такий дозвіл можна 5 років і 4 місяці. При бажанні візу продовжують на 5 років.
  3. Тимчасова робоча віза даэ можливість залишитися в країні рік. У випадках релігійної роботи або міжнародних договорів є шанс продовжити термін перебування на території країни до 2-х років. Такий документ має право отримати спортсмени, люди творчих професій, всі, хто працює в сфері благодійності. Отримати таку візу можна при наявності спонсора.

  Як отримати Tier 2 General?

  Хочете отримати візу Tier 2 General? Вам буде потрібно спеціальне запрошення на роботу від спонсора. Потрібні будуть фінансові кошти і володіння англійською.

  Перше, що доведеться зробити, – знайти компанію, що має ліцензію спонсора, яка зможе вас взяти на роботу. Одна з підказок – звертати увагу на різні міжнародні компанії, які мають таку ліцензію або зможуть без проблем її отримати. Маючи підтримку спонсора, можна пробувати подавати всі потрібні документи для отримання візи. Як правило, рішення про видачу візи може розглядатися протягом 3-х тижнів.

  Запит про отримання дозволу на в’їзд в країну відправляється через інтернет. Але до цього необхідно зареєструватися на офіційному сайті і заповнити анкету англійською мовою. Наступним кроком буде відвідування візового центру в країні для здачі фото і відбитків пальців. Потім потрібно оплатити візу. При цьому вартість дозволу на в’їзд буде залежати від його тривалості і професії. Крім того, також доведеться додатково сплатити медичне страхування. Термін дії даного типу візи може скласти максимум 5 років і 2 тижні. Її можна продовжити, але загальний термін перебування не повинен бути більше 6-ти років.

  Щоб знайти гарне місце роботи в країні, постарайтеся потенційному роботодавцю таки довести, що ви є тим найкращим і незамінним співробітником.

  Оформлення робочої візи в Лондон – нескладна, але процедура яка вимагає часу. Слідуючи крок за кроком і не зупиняючись на півдорозі, можна таки отримати бажаний дозвіл на в’їзд в країну.

  Якщо вас цікавить робоча віза в Лондон, звертайтеся до нас. Ми готові вам надати всю необхідну інформацію по оформленню. Отримання робочої візи в Англію
  разом з нами – зручно, просто і результативно!