м.Київ, вул. Полтавська, 3

Оформлення візи в Анголу

19.08.2020
Comment are off

Ангола – одна з найкрасивіших країн світу. Мальовничі місця приваблюють туристів і викликають бажання повертатися сюди знову і знову. Відвідати Анголу мріють і українці. Однак для в’їзду в країну потрібно спеціальний дозвіл – віза в Анголу. Для українців це обов’язкова умова. Безвізовий в’їзд на територію країни заборонений. Однак отримати такий дозвіл бажаючим відвідати країну непросто. Причина в нестабільній обстановці в Анголі.

Як відомо, візи для поїздки в цю країну можуть бути різних типів. Вони залежать від термінів і мети перебування. Це може бути короткострокова, транзитна та національна віза. Такі дозволи на в’їзд можуть бути туристичними, гостьовими і діловими. При цьому візи можуть бути одноразовими і багаторазовими.

Дотримуючись правил в’їзду в Анголу, можна без проблем подорожувати в одну з кращих країн світу. Для отримання туристичної та транзитної візи потрібно однаковий пакет документів. Зібравши всі необхідні довідки, фото і заповнивши правильно анкету, можна розраховувати на швидке оформлення бажаного дозволу на в’їзд в країну.

Які документи необхідні?

Перше, про що важливо потурбуватися бажаючим отримати дозвіл на в’їзд, – підготувати всі потрібні документи. Вони мають свої особливості. Так серед необхідних документів:

 1. Медичний сертифікат про вакцинацію проти жовтої лихоманки. Чи не є обов’язковою вимогою.
 2. Дві нові фотографії розміром 3х4.
 3. Анкета на візу (на португальському або англійською мовами).
 4. Запрошення від гаранта.
 5. Закордонний паспорт.
Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів  Дітей у віці до 16-ти років вписують у візу батьків. Щоб правильно вписати дані в анкету англійською або португальською мовою, обов’язково скористайтеся послугами професійних перекладачів. Правильно заповнена анкета і зібрані всі документи будуть гарантією успішного оформлення візи в Анголу.

  Терміни оформлення і дії візи

  Якщо плануєте прибути в країну в певну дату, обов’язково заздалегідь дізнайтеся як багато часу піде на процедуру оформлення дозволу. В іншому випадку ваші плани можуть бути зірвані.

  Як правило, на оформлення візи в Анголу йде як мінімум 2 тижні. При цьому якщо дозвіл потрібно отримати якомога швидше, є можливість оформити його на протязі 5-ти днів. Термінова віза – кращий варіант в ситуаціях, коли немає часу чекати і є можливість заплатити.

  Ще один важливий момент, про який також слід знати, – терміни дії дозволу на в’їзд в країну. Даний тип візи діє до тридцяти днів.

  Скільки коштує віза для українців?

  Плануючи отримати необхідний дозвіл на в’їзд в країну, заздалегідь підготуйте не тільки документи, а й гроші. Так на консульський збір за оформлення найпопулярнішою – туристичної візи потрібно не менше ста доларів. Якщо потрібна термінова віза, ціна буде в два рази вище, тобто доведеться заплатити двісті доларів США.

  Консульський збір за транзитну візу дорівнює тридцяти доларів. Оплатити необхідно в консульстві під час отримання паспорта і візи. Оплата відбувається в доларах США.

  Допомога в отриманні візи

  Не знаете, як отримати візу до Анголи без зайвого головного болю? Цікавить віза в Анголу без присутності? У вас багато питань і навіть не уявляєте з чого починати? Ми готові вам допомогти в отриманні бажаного дозволу на в’їзд в країну. Звернувшись до наших фахівців, ви отримаєте професійну консультацію. З нашою командою ваша підготовка до подорожі в Анголу неодмінно буде швидкою і комфортною! Подбайте про своє комфортному подорожі вже сьогодні!