Марокко: все, що потрібно знати туристу

19.09.2020
Comment are off

Ця країна приваблює туристів своєю екзотикою і особливим колоритом. У ній є щось магнетичне і неповторне, що відрізняє її від інших. Марокко – це східна казка наяву, в якій хочеться подовше залишатися. Не випадково її офіційна назва звучить як Королівство Марокко.

Марокко – держава в Північно-Західній Африці. Валюта в країні – марокканський дирхам. На півночі омивається Середземним морем, а на заході не менше зачаровує Атлантичним океаном. Королівство від Європи відділяє Гібралтарську протоку. З Алжиром ця особлива країна межує як на південному сході, так і на сході, а на півдні – з Західною Сахарою. За своєю площею вона займає п’ятдесят сьоме місце в усьому світі.

Особенности климата

По всій території клімат може бути різним. Так на середземноморському узбережжі він м’який і субтропічний. У жарку пору року середня температура в цих місцях піднімається від 24-х до 28-ми градусів. В особливо спекотні дні вона може досягати навіть 35-ти градусів вище нуля. Взимку температура не перевищує дванадцять градусів тепла.

При пересуванні на південь клімат вже континентальний. Зима тут прохолодна (всього 5 градусів тепла), а літо – досить-таки спекотне (до тридцяти семи градусів тепла). За добу перепад температур може дорівнювати двадцяти градусів.

Яка релігія в країні?

Збираючись купити тур в Марокко, заздалегідь дізнайтеся не тільки про місцеву культуру та традиції, а й поцікавтеся релігією. В країні сповідують іслам. Саме ця релігія в Марокко вважається державною. При тому майже 99% марокканців відносяться до мусульман-сунітів, 1,1% – до християн і всього 0,2% жителів країни називають себе іудеями.

Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів  Як українці можуть отримати візу в Марокко?

  Мрієте нарешті своїми очима побачити одну з кращих країн світу? Тоді завчасно потурбуйтеся про всі важливі етапах при підготовці до поїздки. Отримання візи в Марокко – один з них. Для українців її наявність буде офіційним пропуском на територію Королівства. 
  Це може бути одноразова віза на термін перебування в странения більше одного місяця. Бажають отримати необхідний документ повинні звернутися в Консульство Марокко в Києві. Щоб оформити дозвіл на в’їзд в країну, будуть потрібні такі документи:

  1. Закордонний паспорт.
  2. Заповнена українською або ж російською мовами анкета. Дві фотографії з терміном давності не більше 3-х місяців.
  3. Копія громадянина країни.
  4. Ксерокопія ідентифікаційного коду.
  5. Довідка з місця роботи з обов’язковим зазначенням заробітної плати за останні півроку.
  6. Документ про бронювання авіаквитка.
  7. Документ про бронювання готелю.
  8. Ксерокопія медичної страховки.
  9. Документ, що підтверджує відсутність судимостей.

  Оформлення візи в Марокко – нескладна, але вимагає часу процедура. Інформація для бажаючих отримати візу в Марокко здесь.