м.Київ, вул. Полтавська, 3
м.Київ, вул. Полтавська, 3

Підбір Туру до Угорщини

Быстрый подбор тура специалистами

Мы экономим Ваше время


  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
  Связаться со специалистами по телефону
   

  Така чудова Угорщина

  Перебуваючи в центральній Європі трохи вище Балканського півострова Угорщина приголомшує своєю красою і унікальною архітектурою. Тут ви можете зустріти і купити все: прекрасні гори Карпатського гірського ланцюга і барвисті луки, покриті зеленою травою, а вулиці міст – просто чудо угорської архітектури. Щоб дійсно просочитися духом Угорщини потрібно зануритися всередину і замовити тур до Угорщини.
  Туристичний центр Угорщини до наших днів залишається її столиця – Будапешт. Що містить в собі багатовікову історію разом з приголомшливою архітектурою Будапешт розташований в безпосередній близькості від термальних джерел, що і веде великий потік туристів до цього міста. Ціна цього міста дуже велика. Якщо ваш приїзд мотивований поправкою здоров’я, тоді кращим варіантом буде замовити поїздку на чудові озера Балатон або ж Хевіз. У серпні поза всяким сумнівом варто побувати в славному Дебрецені, де в той час буде проходити щорічний Парад Квітів. Зможе з легкістю зробити приємність будь-якому туристові і зимовий тур до Угорщини. Курорти Бюкк і Матру з величезною радістю зможуть прийняти всіх любителів сноубордів і гірських лиж.

  Ціни на відпочинок

  Ви можете самостійно зайнятися пошуком підходящої путівки до Угорщини, але це займе пристойну кількість часу і сил. Туристична компанія SOleks це розуміє. У нашій компанії ви зможете без особливих зусиль придбати тур до Угорщини. Туроператор підбере для вас найкращий варіант, який буде відповідати вашим перевагам і побажанням, який ви точно захочете замовити. Перед вибором туру ви можете для більш оперативного пошуку місця для відпочинку заповнити заявку на сайті. У цій заявці можна вказати все те, що ви хочете побачити під час туру до Угорщини. Але якщо ви дуже зайнята людина і у вас немає часу на заповнення заяви, тоді ви можете зателефонувати нашому оператору і в подробицях розповісти, як ви бачите свій відпочинок, вказати всі переваги і побажання. І тільки після цього ви зможете замовити тур в компанії SOleks. Номер оператора ви можете побачити на сайті в блоці контактів. Для планування свого бюджету слід мати уявлення про те, що входить у вартість майбутньої поїздки і яка її ціна. Собівартість звичайного туру в основному складається з ряду показників: оплати квитків, перевезення, проживання в готелі, страхування і набору стандартних послуг. До цієї суми туроператор додає ще невеликий відсоток, який він бере за свою роботу. Для нестандартного туру ціна буде значно вище, оскільки мова в такому випадку йде вже про додатковий сервіс, наприклад, індивідуальні екскурсії або наймання персонального перекладача для супроводу під час туру. Ціна такої послуги невелика, і ви зможете замовити її у свого оператора.

  ВАШЕ ИМ’Я:*
  НОМЕР ТЕЛЕФОНУ:
  ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ: