м.Київ, вул. Полтавська, 3

Підбір Туру до Мальти

Comment are off

Быстрый подбор тура специалистами

Мы экономим Ваше время


  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
  Связаться со специалистами по телефону
   

  Сервіс замовлення турів

  Шукаєте відмінний варіант відпочинку на острові із захоплюючою історією? Що ж, посередині Середземного моря між Італією і Північною Африкою є один примітний острів – Мальта. Відпочинок на Мальті буде хорошим варіантом для поєднання пляжного туризму і занурення в культуру і пізнання місцевої історії. Тур до Мальти можна замовити також своїми силами, але в такому випадку вам доведеться зіткнутися з великим числом труднощів і проблем. Головними труднощами для людей стає недолік часу, який необхідний для того, щоб знайти і купити тур до Мальти за вигідною ціною. Професіонали можуть допомогти у вирішенні вашого питання. Турагентство SOleks допоможе вам підібрати варті варіанти для замовлення туру до Мальти. Варіанти, надані нашим агентством, припадуть вам до душі, так як перед замовленням туру до Мальти, ви заповните анкету, що складається з ваших побажань і переваг для комфортного відпочинку.

  Ціни на тур залежать від багатьох складових: від бронювання готелю, від спільного перебування в країні, від вибору сезону для поїздки і кількості зірок готелю, а також від додаткових витрат (оплата гіда-перекладача або замовлення додаткових екскурсій).

  Запаморочливий острів

  У всі часи Мальта заворожувала гостей своєю красою. Перебуваючи на фронтирі торгових шляхів Мальта завжди була заповнена гостями з різних країн. На острові і зараз повно різних магазинів, в яких ви можете купити необхідні вам товари. Фінікійци, греки і карфагеняни колонізували цей острів. Навіть сам Наполеон Бонапарт після висадки на Мальті набрався вражень від цього чудесного острова. Незважаючи на малу площу острова тут ви завжди зможете знайти собі заняття. Якщо ваш вибір припав на природну красу острова, тоді сміливо вирушайте в похід і обійдіть найкрасивіші місця далеко від Валетти – столиці острова Мальта. Ну а якщо ви любитель архітектурних, культурних, а також історичних цінностей, тоді вам краще відправитися на екскурсію до найвідоміших пам’яток острова. Великі фортеці, скелі і красиві місця біля морського узбережжя здатні полонити будь-яку людину, це довела історія. Відправляйтеся в тур до Мальти з турагентством Soleks і ви проведете незабутній відпочинок за невелику ціну.

  ВАШЕ ИМ’Я:*
  НОМЕР ТЕЛЕФОНУ:
  ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ: