- Оцінка шансів на отримання візи
- Консультація по заповненню документів
- Бронювання авіаквитків
- Бронювання готелю
- Оформлення плану подорожі
- Переклад документів на англійську мову
- Оформлення страхового поліса
Вартість послуг
Процедура отримання візи
Перелік документів
- Закордонний паспорт
- Внутрішній паспорт
- Довідка з місця роботи (для роботодавців – копії реєстраційних і податкових документів; для студентів – студентський квиток і довідка з університету; для пенсіонерів – пенсійне посвідчення і довідка з пенсійного фонду про нарахування пенсії).
- Довідка з банку про наявність коштів на рахунку
- Довідка з банку про рух коштів за останні 3 місяці по кожній транзакції
- Бронювання готелю (за наявності)
- Свідоцтво про шлюб (за наявності)
- Свідоцтво про народження дітей (за наявності)
- Нерухомість (за наявності)
- Інформаційна анкета (завантажити)
Дні подачі документів
Понеділок - Пʼятниця
Адреса
м. Київ, вул. Ігора Сікорского 4
Термін оформлення
Від 4 робочих днів
Спосіб подачі
Особиста подача
підібрати тур?
Віза Моряка/ Транзитная віза C1/D
Візи типу C1/D призначені для:
- громадян України, які подорожують транзитом через Сполучені Штати (D);
- громадян України, які вирушають в третю країну і вимушені здійснити пересадку в США (C1).
Саме таку візу зобов’язані мати члени екіпажів, що працюють на повітряних або морських судах. Для того щоб її оформити, доведеться надати цілий список документів, здатних підтвердити, що громадянин дійсно робить транзитну зупинку або є членом екіпажу. При цьому віза працівника повітряного або морського судна дійсна тільки, коли громадянин здійснює візит до США саме на тому літаку або кораблі, на якому працює.
Студентська віза F1/F2
Однією з найбільш популярних різновидів віз для поїздок в США, є освітня віза США або F-1. Вона оформлюється в тому випадку, якщо ви плануєте вивчити англійську мову або ж збираєтеся навчатися в американському навчальному закладі. При цьому не важливо, чи мається в на увазі коледж, університет або ж просто середня школа, головне – на навчання повинно витрачатися не менше 18 годин на тиждень.
Віза F-1 оформлюється на 1 рік. Для навчання в початкових школах США вона не підходить, оскільки закони цієї країни не допускають навчання іноземних громадян в закладах такого типу. Тобто, до 8 класу включно.
Потрібно враховувати, що кожному, хто збирається подавати документи, доведеться заповнити бланк за формою I-20. Зазвичай саме з цим виникають складності, оскільки в спеціальному полі необхідно вказувати, яку програму навчання вибрав студент, скільки вже витрачено на навчання, а також яка дата закінчення навчання.
Якщо навчальний процес довелося перервати більше, ніж на 5 місяців, студенту і його родичам доведеться відкривати нові візи F1 / F2.
Віза Нареченої K1/K2/K3
Віза для дружини/чоловіка, нареченої/нареченого
Перед тим як укласти шлюб в США або після укладення шлюбу в Україні, петиціонерові потрібно відправити петицію форми I-129F (для візи нареченої або нареченого) або I-130 (для візи дружини або чоловіка) в USCIS за місцем проживання в США.
Для візи дружини – разом з заповненою формою петиції потрібно так само надати свідоцтво про шлюб з перекладом і апостилем, свідоцтва про шлюб, розлучення – якщо перед цим були в шлюбі, фото, заповнити форму G-325A на себе і на дружину, копію паспорта або іншого ID документа, всі додаткові документи – фото, спільне майно і т.д.
Ці петиції проходять кілька рівнів розгляду в США, після чого їх відправляють до Національного візового центру, після розгляду петиції там, її відправляють до Посольства США в Україні.
В середньому, термін розгляду петиції становить 6 місяців.
У період розгляду петиції заявник має право подавати документи на неімміграційну візу.
Заявнику на пошту приходить лист з інструкціями.
Як правило це:
- Оплата консульського збору (190 USD)
- Медогляд у клініці в Києві
- Запис на співбесіду
- Заповнення форми DS-260
- Збір документів – свідоцтва про народження дітей, розлучення, довідка з поліції, банківські документи, фотографії, листування тощо
Процес отримання візи в США для українців
Процедура проходження співбесіди в посольстві США
Співбесіда в Посольстві США – ключовий етап у процесі отримання візи в США для українців. Під час співбесіди візовий офіцер оцінює наміри заявника, його зв’язок з батьківщиною та здатність дотримуватись умов перебування у США. Довідка про наявність власності, лист від роботодавця, та докази фінансової спроможності можуть відіграти важливу роль у прийнятті позитивного рішення.
Підготовка до співбесіди з візовим офіцером
Підготовка до співбесіди з візовим офіцером є комплексним заходом, який включає ряд важливих кроків:
- Ретельне вивчення та коректне заповнення необхідних документів:
- Заповнення всіх форм без помилок і неточностей.
- Перевірка наявності і строків дії паспорту та інших особистих документів.
- Оформлення страхового поліса та інших додаткових паперів, якщо це вимагається за умовами візового режиму.
- Психологічна підготовка до інтерв’ю:
- Встановлення позитивного настрою та усунення страху перед інтерв’ю.
- Підготовка конкретних відповідей на стандартні та потенційні питання візового офіцера, наприклад:
- Мета вашого візиту.
- Терміни та маршрут подорожі.
- Джерела фінансування.
- Збір та організація документів, що підтверджують мету подорожі:
- Для туристичної подорожі: бронювання готелів, туристичний ваучер, квитки на транспорт.
- Для робочої подорожі: запрошення від роботодавця, ліцензія компанії, трудовий договір.
- Для навчання: запрошення з навчального закладу, підтвердження зарахування, доказ оплати навчання.
- Для відвідування родичів: запрошення від родичів, підтверджувальні документи про їх статус та резиденцію.
Перелік країн, які можна відвідати з американською візою
Українці, що мають дійсну американську візу, можуть значно розширити свої горизонти подорожей завдяки угодам США з різними країнами, що передбачають спрощений порядок в’їзду. Ось більш розгорнутий список країн, де українці можуть подорожувати, використовуючи американську візу:
- Коста-Рика – унікальна країна з багатим природним різноманіттям, яка приймає мандрівників з американською візою, дозволяючи відкрити для себе тропічні ліси, захоплюючі пляжі та унікальну флору та фауну.
- Пуерто-Ріко – незважаючи на те, що це територія США, відвідування острова нерідко розглядають, як окрему подорож. З американською візою можна легко дослідити колорит культури Пуерто-Ріко, його історичні пам’ятки та піщані пляжі.
- Мексика – сусідня країна пропонує багате культурне спадщину, величні піраміди Майя та відмінні курорти. Тримачам американської візи в’їзд сюди стане простішим і швидшим.
- Албанія – європейська країна з недооціненою красою, яка відкриється без необхідності оформлення додаткової візи. Значущо, що при в’їзді в Албанію з американською візою відкриваються можливості для дослідження її різноманітних ландшафтів та давніх палаців.
- Бермудські острови – ідеальне місце для любителів пляжного відпочинку та дайвінгу, з можливістю в’їзду за діючою американською візою. Завдяки цьому, мандрівник зможе насолоджуватися кришталево чистою водою та видами підводного світу без зайвих бюрократичних турбот.
Таким чином, американська віза відкриває кордони не тільки Сполучених Штатів Америки, а й низки інших привабливих напрямків для українських туристів, скорочуючи процедуру отримання віз та економлячи час на підготовку до подорожей.
Часті запитання
Як отримати візу в США 2024 для українців?
Для отримання візи необхідно заповнити онлайн форму DS-160, записатися на співбесіду в посольстві США в Україні, оплатити консульський збір та надати пакет необхідних документів.
Яка сума повинна бути на рахунку для отримання візи в США?
Конкретна сума не фіксована, але на рахунку повинно бути достатньо коштів для покриття всіх витрат під час перебування в США.
Скільки коштує віза з України до США?
Як отримати туристичну візу до США?
Для отримання туристичної візи (B-2) виконайте ті ж кроки, що й для загального процесу отримання візи: заповнення форми DS-160, оплата візового збору, співбесіда з консульським працівником, надання доказів фінансової спроможності та зв’язку з батьківщиною.
Віза F-1 оформлюється на 1 рік. Для навчання в початкових школах США вона не підходить, оскільки закони цієї країни не допускають навчання іноземних громадян в закладах такого типу. Тобто, до 8 класу включно.
Потрібно враховувати, що кожному, хто збирається подавати документи, доведеться заповнити бланк за формою I-20. Зазвичай саме з цим виникають складності, оскільки в спеціальному полі необхідно вказувати, яку програму навчання вибрав студент, скільки вже витрачено на навчання, а також яка дата закінчення навчання.
Якщо навчальний процес довелося перервати більше, ніж на 5 місяців, студенту і його родичам доведеться відкривати нові візи F1 / F2.
Як виглядає віза до США та яка інформація на ній вказана?
Віза до США — це наклейка у паспорті, на якій вказані особисті дані, тип візи, термін її дії, кількість дозволених в’їздів та інша важлива інформація.