- Оцінка шансів на отримання візи
- Консультація по заповненню документів
- Бронювання авіаквитків
- Бронювання готелю
- Оформлення плану подорожі
- Переклад документів на англійську мову
- Оформлення страхового поліса
- Переклад документів на англійську мову
Вартість послуг
Процедура отримання візи
Перелік документів
- Електронне фото 4*6
- Сканкопію закордонного паспорту
- Довідка з банку 2000 USD на людину
Дні подачі документів
Понеділок - Пʼятниця
Адреса
м. Київ, Князя Володимира Мономаха 8
Термін оформлення
Від 4 робочих днів
Спосіб подачі
Без особистої присутності / електронна віза
підібрати тур?
Продовження візи до Індонезії
Кожен заявник має право продовжити візу перебуваючи в Індонезії. Для цього потрібно звернутися в Генеральне управління імміграції в Джакарті. Одноразова віза з максимальним терміном перебування 60 днів може бути продовжена 4 рази, кожному продовження надається додаткове перебування 30 днів. Візу необхідно використовувати протягом не більше 90 днів з дати видачі. Якщо протягом цього періоду віза не використовується, вона анулюється.
Для отримання візи в Індонезію необхідно мати паспорт з терміном дії не менше ніж 6 місяців з моменту вашого в’їзду на територію Індонезії.
Умови оформлення різних типів віз, таких як візи B 211 A та мультивізи D 212, та їх продовження
Віза B 211 A та умови її продовження
Віза B 211 A – це вид туристичної візи, що дозволяє громадянам України перебувати на території республіки Індонезія протягом певного часу. Для того, щоб подати заяву на оформлення візи до Індонезії даного типу, необхідно надати відповідні документи, у тому числі бронь готелю, квитки назад до України чи третьої країни, а також підтвердження фінансової спроможності.
Продовження візи B 211 A може бути здійснене на місці в офісах імміграційної служби республіки Індонезія. Важливо розпочати процес продовження до закінчення терміну дії вихідної візи. Оформлення продовження може тривати деякий час, тому рекомендується не відкладати візит до імміграційної служби.
Мультивіза D 212 для українців та її особливості
Мультивіза D 212 надає громадянам України можливість багаторазового в’їзду до Індонезії протягом певного терміну. Цей вид візи підходить для тих, хто планує регулярні подорожі, пов’язані з бізнесом чи туризмом. Для оформлення мультивізи потрібен набір документів, включаючи запрошення від індонезійської сторони чи партнера, а також документи, що підтверджують комерційну діяльність чи інші ділові цілі візиту.
Безвізовий режим для громадян України за умови в'їзду через певні порти
Громадяни України можуть скористатися спрощеним порядком безвізового в’їзду в Індонезію за умови прибуття через певні порти, такі як міжнародні аеропорти Джакарта та Денпасар. Безвізове перебування дозволене на термін до 30 днів і призначене для короткострокових туристичних або ділових візитів. Незважаючи на можливість безвізового в’їзду, важливо пам’ятати про необхідність бути готовим пред’явити документи, що підтверджують мету поїздки та наявність коштів для проживання та виїзду з країни.
Умови та можливості оформлення електронної візи в Індонезію для українців
Для спрощення процесу в’їзду до Республіки Індонезія громадянам України доступна послуга оформлення електронної візи в Індонезію. Цей вид візи можна отримати онлайн, не відвідуючи посольство або консульство. Для оформлення електронної візи необхідно заповнити анкету на офіційному сайті імміграційних органів, прикласти скановані копії необхідних документів та сплатити консульський збір через Інтернет. Отримання електронної візи значно спрощує процес планування поїздки, економить час та зусилля, які зазвичай витрачаються на візити до дипломатичних представництв.
Інформація про країну
Індонезія – унікальна країна, адже вона чекає туристів цілий рік. Країна є найбільшою острівною державою і складається з більш ніж 17 000 островів. Розмаїття традицій, ландшафтів, клімату і культурних об’єктів приваблює туристів з усього світу. Щоб не втрачати свій час на процес оформлення візи, зручніше доручити цю справу фахівцям. Компанія Soleks в короткий термін готує всі необхідні документи і враховує всі нюанси.
Найпопулярнішим островом Індонезії є Балі, який через своє географічне розташування славиться вічним літом, тропічною природою, теплим океаном і шикарними піщаними пляжами.
Підготовка до поїздки, як і на будь-якому іншому острові Індонезії, повинна починатися з отримання візи на Балі. Як оформити візу на Балі? Яка вартість візи на Балі? Віза Індонезії єдина для всіх островів, тому після її отримання у туриста з’являється можливість вільного в’їзду як на Балі, так і Суматру або Джакарту.
Балі – приголомшливий острів, велика частина узбережжя якого має свою первісну красу. Пляжі Балі створені самою природою для ідеального відпочинку і любителів активних розваг, в тому числі серфінгу.
Балі – це не тільки пляжі, вечірки і ресторани зі всілякими видами кухонь. Природні пам’ятки та об’єкти культурної спадщини, якими також багатий цей острів, представляють не менший інтерес, особливо для тих, кого не приваблює лише дозвільний і ледачий відпочинок. Щоб відчути і насолодитися цим екзотичним куточком нашої планети, необхідно оформити візу до Індонезії, яку Вам допоможе оформити туристична компанія Soleks.
Часті запитання
Як отримати візу в Індонезію для громадян України?
Для отримання візи в Індонезію громадянам України необхідно звернутися до посольства Індонезії чи консульства. Можна подати документи на візу особисто або через турагенцію. Також існує можливість отримання візи по прибутті або електронної візи для короткострокових поїздок.
Скільки коштує віза в Індонезію для українців?
Вартість візи в Індонезію для українців залежить від типу візи та може змінюватися. На даний момент найкраще уточнити актуальні тарифи безпосередньо в консульстві або на офіційному сайті посольства Індонезії.
Що потрібно для в'їзду на Балі українцям?
На 2025 рік для в’їзду в Індонезію, залежно від поточних вимог і регуляцій, може знадобитися наявність дійсного закордонного паспорта, візи або електронної візи, негативного тесту на COVID-19 (якщо застосовується), довідки про вакцинацію або медичного відвільнення (в залежності від епідеміологічної ситуації), квитки на зворотний рейс або до наступної країни, та підтвердження фінансової спроможності. Актуальну інформацію завжди потрібно уточнювати перед плануванням поїздки, оскільки правила можуть змінюватися