м.Київ, вул. Полтавська, 3

Віза в Тайвань

Оформлення візи в Тайвань:

 • Оцінка шансів на отримання візи
 • Консультація щодо заповнення документів
 • Бронювання авіабілетів та готелів
 • Оформлення страхового полюса


Категорія візи
Список документів
Термін дії візи
Вартість
Список документів
Туристична, Бізнес
1. 2 фото (3,5*4,5 80% обличчя)
2. Закордонний паспорт
3. Довідка з місця роботи (з розбивкою по ЗП за останні 6 місяців)
4. Довідка з Банку
5. Інформаційна Анкета (завантажити)
6. Копія паспорта України

30 днів
Оформлення Візи – 300 USD
Швидке оформлення- 325

Термін оформлення 7-9 робочих днів.

Список документів
Для Бізнес:
– запрошення
– паспорт запрошуючого
Список документів
Список документів
Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів
  • Віза в Тайвань. Інформація про Візу в Тайвань

   Тайвань – інформація про країну

   Гарний острів в Тихому океані знаходиться неподалік Китаю. Багато туристів мріють приїхати сюди, щоб насолодитися його красою. Особливо їх ваблять шикарні пляжі, на яких хочеться залишатися якомога довше. Також приїхати сюди хочуть багато бізнесменів і студенти.
   Чи плануєте і ви найближчим часом відвідати Тайвань? Тоді обов’язково поспішіть оформити візу в Тайвань. Саме її наявність в документі, який посвідчує особу є вимогою для в’їзду українців на острів. Юридично він знаходиться в КНР, але у нього є свій особливий адміністративний статус. А тому навіть якщо в документі знаходиться китайська віза, це не дає можливість відвідати острів.

   В Україні на даний момент немає офіційного представництва держави. З цієї причини всім, хто хочуть отримати візу в Тайвань, слід звернутися в Консульство в Росію.
   Важливий момент для українців – під час подачі документації необов’язкова присутність. Це багато в чому полегшує шлях оформлення дозвільної документації. Її цілком може подавати довірена особа або туристична фірма. Також при бажанні можна замовити відправку документації через кур’єра.

   Які бувають візи в Тайвань?

   Перед оформленням важливого дозвільного документа, важливо розуміти який саме вид візи вам знадобиться:

   1. Одноразова. Її можуть отримати запрошені для участі в різних культурних, ділових і туристичних заходах. Щоб отримати її, потрібно запрошення, а також бронь готелю і інші документи. Таку візу можна відкрити терміном на один місяць.
   2. Багаторазова виїзна віза. Можна отримати, якщо передбачаються за родом діяльності часті поїздки на острів.
   3. Резидентну візу можуть отримати всі, кого запрошують на навчання або роботу. Також вона для тих, хто бажає перебувати в державі довше півроку. Щоб стати володарем такого дозволу, потрібно пред’явити документ, що розкриває цілі перебування на острові.

   Які документи потрібні для відкриття?

   Щоб українцеві відкрити візу в Тайвань, слід підготувати наступний пакет документації:

   1. Закордонний паспорт.
   2. Два кольорових фото в хорошій якості.
   3. Заповнену анкету.
   4. Довідку з роботи на спеціальному бланку, де вказуються контактні дані, адреси фірми, посаду, заробітна плата. Такий документ обов’язково повинен бути з печаткою і підписаний уповноваженою особою.
   5. Спеціальне запрошення (обов’язково на фірмовому бланку) від організації, що запрошує. Тут мають бути вказані терміни поїздки, кратність візи, а також дані запрошуючого. Обов’язково повинні бути печатка та підпис керівника.
   6. Копія паспорта особи, що підписує запрошення. Також необхідно надати копію ліцензії або свідоцтва про реєстрацію тайванської компанії.

   Терміни оформлення і вартість візи в Тайвань

   Чим раніше розпочати підготовку документів для оформлення дозволу на в’їзд, тим швидше отримаєте головний документ. На оформлення візи в Тайвань потрібно до десяти робочих днів. Також при необхідності можна замовити термінове оформлення візи в Тайбей. Візу в даному випадку можна буде отримати на руки вже через два або максимум п’ять днів.
   При цьому потрібно сплатити візовий збір. Якщо це термінове отримання, ціна буде вище.
   Якщо на даний момент у вас все ще залишається чимало питань з оформлення візи в Тайвань для українців, обов’язково зверніться за допомогою до наших фахівців. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, а головне – досягнення поставленої мети отримати візу в Тайвань! З нами вам не доведеться ні про що турбуватися. Ми оперативно зробимо все за вас, а ви заощадите дорогоцінний час для більш важливих справ! Довіряючи справжнім професіоналам, ви завжди на крок попереду інших!

  Інші матеріали за темою:

  Нажаль, схожих матеріалів не знайдено

  Схожі записи

  Працюємо з більше, ніж
  30 напрямками
  Відповідальність
  за якість роботи
  Кращі спеціалісти
  з напрямків
  Бездоганна
  репутація

  ВИНИКЛО ПИТАННЯ?

  ВАШЕ ИМ’Я:*
  НОМЕР ТЕЛЕФОНУ:
  ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ: