Віза в Філіппіни

Филиппины

Список необхідних документів для отримання візи в Філіппіни:

1. 2 фото 3 * 4 (80% обличчя)
2. Закордонний паспорт
3. Інформаційна Анкета (завантажити)
4. Довідка з місця праці або банку
5. Копія громадянського паспорта


Категорія візиТермін дії візиВартість послуги
Одноразова туристична 60/90 днів150 USD
Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів
  • Оформлення візи в Філіппіни: вимоги, нюанси і особливості

   З’явилася можливість відправитися на відпочинок і у вас давно було бажання провести відпустку на океанських островах? Відмінним варіантом для культурного і пляжного відпочинку стануть Філіппінські острови. Приголомшливе місце зі своєю культурою, а філіппінський дух так і буде просочуватися у вашу душу разом з приємним теплим морським повітрям. Але для того щоб туди поїхати необхідно оформити візу в Філіппіни. Оформлення візи не миттєва справа. Вона вимагає певної витрати часу на підготовку документів і різної метушні. Щоб не додавати клопоту з приводу відпочинку ще й метушню з оформленням візи настійно рекомендується звернутися до спеціалізованого професійного туристичного агентства. Але тут виникає нова проблема – туристичних компаній, які можуть запропонувати свої послуги і допомогти вам оформити візу нв Філіппіни багато. Як же бути? Є два варіанти щоб знайти відповідну компанію, яка зможе допомогти вам оформити візу в Філіппіни. Ви можете витрачати час на вивчення оптимальності послуг різних компаній, але також є і другий варіант. Пропускаючи перший варіант, ви можете відразу відправитися за допомогою в туристичну компанію SOleks, яка надає послуги своїм клієнтам на найвищому рівні. Ця компанія піклується про своїх клієнтів і повністю прибирає непотрібні для майбутнього туриста думки про те, як же замовити візу в Філіппіни. Звернувшись в туристичне агентство SOleks одного разу, ви обов’язково захочете скористатися його послугами і в наступний раз. Тому що для того щоб оформити візу в Філіппіни і в багато інших країн найкраще підійде агентство SOleks.

   Філіппінські острови – ласе райське містечко для будь-якого туриста. Ця країна сповнена таємниць і загадок, а також прекрасних пляжів для повноцінного відпочинку. Любителям історії та культури припадуть до душі екскурсії до історичного іспанського спадку. Багато будинків на острові досі мають іспанські риси. Архітектура іспанського століття колонізації переважає на цьому острові. Варто приїхати і побачити все це на власні очі. Але для прибуття в країну вам потрібно буде замовити візу в Філіппіни.

   На Філіппінських островах розвинена туристична інфраструктура з великим числом хороших готелів, в яких можна зупинитися. Любителям розкішного відпочинку підійдуть готелі з будинками і басейном. А шанувальники місцевого колориту варто буде відправитися в місцеві села для вивчення філіппінського побуту. Ви можете замовити візу в Філіппіни за допомогою туристичної компанії SOleks.


  Інші матеріали за темою:

  Нажаль, схожих матеріалів не знайдено
  Працюємо з більше, ніж
  30 напрямками
  Відповідальність
  за якість роботи
  Кращі спеціалісти
  з напрямків
  Бездоганна
  репутація

  ВИНИКЛО ПИТАННЯ?

  ВАШЕ ИМЯ:*
  НОМЕР ТЕЛЕФОНА:
  ВАШЕ СООБЩЕНИЕ: