Віза до Польщі

Польша

Пропонуємо професійну допомогу в отриманні робочої візи до Польщі:

 • Безкоштовна Консультація
 • Оформлення без турів та авіаквитків
 • Оформлення запрошень
 • Страхування


Категорія візи
Список документів
Термін дії візи
Вартість
Список документів
Туристична віза (Для іноземців і громадян України)
1. 2 Фото 3.5 * 4.5 см.
2. Закордонний паспорт
3. Копія українського паспорта або посвідки на проживання
4. Довідка з місця роботи
5. Довідка з банку
від 15 днів
30 EUR

* У вартість не включено візовий і консульський збір – 440 грн. +35 EUR

Список документів
Робоча сезонна
1. 2 Фото 3.5 * 4.5 см.
2. Закордонний паспорт
3. Копія українського паспорта
до 31.12.2020
150 EUR*

*У вартість не включено страховий поліс – 350 грн.

Список документів
Список документів

Запис на подачу: Щоб зареєструватися на подачу документів на отримання робочої візи до Польщі для громадян України, після збору всіх необхідних документів, потрібно особисто піти в будь-яке відділення Kredo bank або Idea Bank для оплати сервісного збору в розмірі 440 грн. Протягом 1-2 днів після оплати збору, співробітник візового центру повідомить Вам дату подачі документів. Дату подачі можливо змінити тільки один раз. У разі Вашої повторної відмови від запропонованої дати і часу подачі документів відповідний код буде деактивовано, а Вам необхідно буде звернутися у візовий центр для повернення коштів.

Термін розгляду документів Візовим центром становить від 6 РОБОЧИХ ДНІВ.
Робоча сезонна віза

Дозволяє працевлаштуватися на сезонну роботу в Польщі. Оформлення візи грунтується на запрошенні від роботодавця, яке ми допомагаємо отримати. Попередній запис на подачу документів в консульство Польщі за два-три тижні і можливий в таких містах як Київ, Львів, Вінниця, Луцьк, Одеса, Харків.

Термін розгляду документів в консульстві становить від 5 днів.

Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів
  • Про Країну

   Багато туристів, вибираючи для проведення незабутнього відпочинку – Польщу починають огляд країни з Варшави або з Кракова. Варто враховувати те, що ця країна має свої пам’ятки, унікальні в своєму роді. А частіше буває так, що потрапивши в країну можна знайти дивовижні місця, які навіть не відображаються на картах.

   Місцеві жителі називають Польщу країною Костелів, а для туристів це досить найпривабливіше місце, яке відкладеться в пам’яті на довгий час. Адже тут вони зможуть оглянути багату природу, історичні пам’ятки і цінні архітектурні надбання. Крім цього багато куточків змогли зберегти донині первозданну красу. До них відносять Татри, розташовані на південній стороні країни. Тут знаходяться гори в ланцюзі Карпат, лісисті Бескиди, розташовані на південному сході, тут знаходяться дикої краси гори, що мають рідкісну флору.

   Найулюбленішим місцем відпочинку в Польщі вважають Судети. На східній стороні Польщі змогли зберегти незаймані місця як Пенінський парк, Національний Ойцовський парк і Біловезька пуща. На таких вапнякових горах побудовані середньовічні замки. На півночі країни є озера, які розташовані серед мальовничих лісів і пагорбів. А в дзеркальній поверхні води Великого Мазурського озера відображаються чудові сосни.

   Якщо у вас немає візи до Польщі, щоб відвідати цю красиву країну, ви можете звернутися за допомогою у фірму «SOleks», яка займається оформленням віз до цієї та багато інших країн.


  Інші матеріали за темою:

  Нажаль, схожих матеріалів не знайдено
  Працюємо з більше, ніж
  30 напрямками
  Відповідальність
  за якість роботи
  Кращі спеціалісти
  з напрямків
  Бездоганна
  репутація

  ВИНИКЛО ПИТАННЯ?

  ВАШЕ ИМЯ:*
  НОМЕР ТЕЛЕФОНА:
  ВАШЕ СООБЩЕНИЕ: