Віза до Китаю

Китай

Список необхідних документів для отримання візи до Китаю:

1. 2 фото 3.5*4.5 (80% обличчя)
2. Закордонний паспорт
3. Внутрішній паспорт
4. Довідка з Роботи або Банку
5. Інформаційна Анкета (завантажити)


Категорія візиТермін дії візиВартість послуги
Туризм
Одноразова30/90120 USD
Одноразова термінова30/90185 USD
Дворазова30/180145 USD
Дворазова термінова30/180170 USD
Бізнес
Одноразова 60/90335 USD
Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів
  • Оформлення візи до Китаю: вимоги, нюанси і особливості

   Ви вирішили знайти відмінну країну з масою різних можливостей для відпочинку, де б ви могли прекрасно провести свою відпустку? Що ж, серед таких країн обов’язково зверніть увагу на Китайську Народну Республіку. У цій країні для вас відкриються нові аспекти відмінного відпочинку, але для того щоб відправитися туди необхідно оформити візу до Китаю. Оформлення візи – це процес, який ускладнюється метушливою ​​підготовкою документів і при відсутності вільного часу стає неймовірно складно займатися оформленням візи своїми силами. Якщо у вас не вистачає часу на те, щоб займатися оформленням візи, не варто засмучуватися. Адже в сучасному світі на ринку туристичних послуг існує безліч компаній, які допоможуть вам оформити візу до Китаю. Вибравши саме цей шлях, вас чекає складність вибору компанії, через яку ви зможете замовити візу до Китаю. Не варто витрачати багато часу і своїх зусиль щоб зрозуміти, туристична компанія SOleks стане найкращим і оптимальним варіантом для вас. Компанія намагається все робити на вищому рівні для забезпечення потреб своїх клієнтів, тому ви можете замовити візу до Китаю швидко і без зайвої метушні.

   Китайська народна республіка насамперед є країною дивовижних можливостей. У цій країні ви будете себе комфортно почувати незалежно від вашого бюджету. Дешевизна товарів і послуг в цій країні просто неймовірна. Ви можете придбати колекційний Ролекс за 10 доларів без всяких позначок «Зроблено в Китаї». Туристична компанія SOleks з радістю допоможе оформити візу до Китаю для шопінг-туру.

   Китайські міста виглядають по-своєму унікально. Адже в них відбувається дивовижне поєднання потужних бетонно-скляних хмарочосів з маленькими традиційними будиночками з похилими дахами і фігурами різних тварин. Гуляючи по будь-якому великому місту, ви можете побачити цю чудову картину, де на тлі хмарочоса розташовується маленький затишний китайський будиночок.

   Пляжні курорти Китаю підходять для людей, які люблять спокій і тишу в суміщення з незайманою природою. Чисті небагатолюдні пляжі і відмінне море чекають вас у цій колоритній країні. Китайська кухня відома багатьом людями по всьому світу. Китайська кухня багата на овочі, сою і рис. Відвідавши один з китайських ресторанів, неодмінно варто замовити оригінальну китайську локшину.

   Китай країна великих можливостей для розваг. Ви можете замовити візу до Китаю через компанію SOleks.


  Інші матеріали за темою:

  Нажаль, схожих матеріалів не знайдено
  Працюємо з більше, ніж
  30 напрямками
  Відповідальність
  за якість роботи
  Кращі спеціалісти
  з напрямків
  Бездоганна
  репутація

  ВИНИКЛО ПИТАННЯ?

  ВАШЕ ИМЯ:*
  НОМЕР ТЕЛЕФОНА:
  ВАШЕ СООБЩЕНИЕ: