м.Київ, вул. Полтавська, 3

Віза до Франції

Франция

Список необхідних документів для отримання візи до Франції:

1. 3 фото 3.5 * 4.5
2. Внутрішній паспорт
3. Закордонний паспорт
4. Свідоцтво про народження
5. Свідоцтво про шлюб
6. Довідка про несудимість
7. Документи, що підтверджують мету поїздки
8. Фінансові документи
9. Страховий поліс
10. Інформаційна Анкета (завантажити)


Категорія візиТривалість візиВартість послуги*
Одноразовавід 15 днів30 Євро
Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів  * У вартість включено бронювання готелю і квитків. Консульський збір, Апостиль не входить у вартість.

  • Оформлення візи до Франції: вимоги, нюанси і особливості

   Любителям відпочинку в захоплюючих країнах наповнених шармом слід побувати у Франції. Але для здійснення поїздки слід оформити візу до Франції. Часто трапляється таке, що оформлення візи займає досить велику кількість вільного часу і додає проблем, пов’язаних з підготовкою документів. Всіх цих проблем можна легко уникнути, якщо скористатися послугами туристичного агентства, яке займається оформленням віз. Але як вибрати представника найоптимальніших послуг з великого списку компаній? Не варто витрачати зайві години щоб з’ясувати, адже туристична компанія SOleks стане для вас оптимальним варіантом. Туристичне агентство SOleks турбується про своїх клієнтів і намагається надати свої послуги на максимально високому рівні. Тому ви можете замовити візу до Франції через компанію SOleks. Ваше замовлення буде виконано в терміновому порядку і без проблем.

   Франція входить в зону Шенгену так що ви можете замовити Шенгенську візу до Франції. Франція унікальна країна, яка наскрізь просякнута своїм неповторним шармом. У цій країні існує безліч найрізноманітніших розваг. Відвідування Діснейленду допоможе вам повернутися в дитинство і отримати прилив радісних емоцій. Для поціновувачів культури присутня величезна кількість місць для відвідувань. Одне з найзнаменитіших місць, яке варто відвідати кожному – Лувр. Любителям провінційної культури краще відправитися в південну частину Франції – Прованс. У місцевих поселеннях можна повністю увібрати в себе культуру французьких провінцій.

   Любителі Французької кухні знайдуть багато цікавого в будь-якому з французьких міст. У Парижі багато закладів нагороджені зірками Мішлен. Якщо ви любите вишукану кухню, тоді Франція – це саме те, що вам потрібно. У Франції, незважаючи на відмінності кухні між різними провінціями, в раціон Француза входять переважно коренеплоди і овочі. Ну і звичайно ж оригінальні м’ясні страви. Вся Франція просякнута запахом своєї кухні, перебуваючи в будь-якому з Французьких міст ви зможете знайти ресторан по приємному аромату. Також Франція відома своїми виноробами, вино з різних провінцій має величезну різницю, але від усіх французьких вин тягне приємним шармом французького винограду. Щоб потрапити до Франції і оцінити місцеву кухню необхідно оформити візу до Франції.


  Інші матеріали за темою:

  Нажаль, схожих матеріалів не знайдено
  Працюємо з більше, ніж
  30 напрямками
  Відповідальність
  за якість роботи
  Кращі спеціалісти
  з напрямків
  Бездоганна
  репутація

  ВИНИКЛО ПИТАННЯ?

  ВАШЕ ИМЯ:*
  НОМЕР ТЕЛЕФОНА:
  ВАШЕ СООБЩЕНИЕ: