м.Київ, вул. Полтавська, 3

Віза до Австралії

Театр в Австралии

Пропонуємо професійну допомогу в отриманні візи до Австралії

 • Оцінка шансів на отримання візи
 • Заповнення необхідних форм і Анкет
 • Подача і отримання документів з Посольства
 • Переклад документів на Англійську Мову
 • Бронювання Перельоту та Готелю
 • Складання плану поїздки


Категорія візи
Список документів
Термін дії візи
Вартість
Список документів
Туристична

 • Фото 3.5 * 4.5 см.
 • Закордонний паспорт
 • Довідка з місця праці (власники бізнесу – регістраціоннцие і податкові документи; студенти- копія студентського та довідка з університету; пенсіонери – копія пенсійного та довідка з пенсійного фонду про нарахування пенсії)
 • Довідка з банку + виписка по рахунку за останні 3 місяці
 • Інформаційна Анкета (завантажити)

45 днів
Консультація – безкоштовна
Вартість оформлення візи – 250 USD
Список документів
Для гостьової:
– запрошення
– паспорт запрошуючого
– фінансові документи запрошуючого
Список документів
Для бізнес візи:
– запрошення від компанії
Список документів
Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів
  • Оформлення візи до Австралії: вимоги, нюанси і особливості

   З’явився час, який ви хочете провести на відпочинку у відмінній країні з безліччю різних унікальних місць і розваг? Що ж, в світі є країна, унікальність якої підкреслює не тільки її культура і місцеве населення, але також це чудово робить місцева флора і фауна. Ця країна займає цілий континент, більшу частину якої займають степи і пустелі, а біля берегів розташовуються великий бар’єрний риф. Щоб вирушити в цю прекрасну країну вам потрібно всього лише оформити візу до Австралії. Оформлення візи може зайняти ваш вільний час, який ви могли б витратити на планування відпочинку. Найчастіше таке трапляється через клопоти з підготовкою документів, які необхідні щоб оформити візу до Австралії. Якщо ви хочете уникнути ретельної самостійної підготовки документів, в такому випадку рекомендую замовити візу до Австралії через спеціалізоване професійне агентство. Однак під час початку пошуку відповідного агентства ви виявите глобальне число різних компаній. Як вибрати найкраще і оптимальне агентство, яке без проблем допоможе оформити візу до Австралії. Можна витратити час на ретельний відбір туристичних компаній або ж відразу звернутися в туристичне агентство SOleks. Саме в цьому агентстві головним завданням є задоволення потреб і потреб клієнтів. Співробітники туристичної компанії SOleks допоможуть вам замовити візу до Австралії, і ви неодмінно звернетесь в це турагентство в наступний раз.

   Австралія – ​​дивовижне місце, розташоване в південній частині нашої планети. Дивовижна країна, яка охопила весь материк, сповнена унікальних місць, ландшафтів і природи. Приїхавши до Австралії, ви зможете легко помітити, що ця країна значно відрізняється від усього світу. Саме ця відмінність є чудовим магнітом для туристів в країну. Щоб приїхати і побачити всю унікальність цього місця необхідно оформити візу до Австралії.

   В Австралії пропонується великий вибір готелів для туристів. Багато туристів зупиняються в міських готелях. Такі готелі в основному є готелями преміум класу. Вони обладнані всім необхідним: ванною, туалетом, кондиціонером, міні-баром. Також в будівлях готелів знаходяться фітнес-центри і спа-салони. В Австралії також можна оселитися в затишних сімейних готелях. Великою популярністю в цій країні користується кемпінг. Щоб приїхати в цю країну ви можете замовити візу до Австралії через компанію SOleks.


  Зразок візи до Австралії

  Інші матеріали за темою:

  Нажаль, схожих матеріалів не знайдено

  Схожі записи

  Працюємо з більше, ніж
  30 напрямками
  Відповідальність
  за якість роботи
  Кращі спеціалісти
  з напрямків
  Бездоганна
  репутація

  ВИНИКЛО ПИТАННЯ?

  ВАШЕ ИМ’Я:*
  НОМЕР ТЕЛЕФОНУ:
  ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ:

  1. Avatar
   Иван

   добрый день. хочу поехать к сестре, она может сделать приглашение. какие документы еще нужны?

   • Анастасия Королева
    Анастасия Королева
    Визовый специалист
    (044) 22-33-455

    Добрый день. Для получения гостевой визы в Австралию нужен полный пакет документов как от приглашающего, так и от заявитеся. Список документов отправляем Вам на почту.

    Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента.