м.Київ, вул. Полтавська, 3

Віза до Британії для возз’єднання сім’ї (EEA Family permit)

19.08.2020
Comment are off

Любов на відстані можлива, але завжди є справжнім випробуванням для люблячих сердець. Саме тому так важливо, навіть перебуваючи далеко один від одного, як можна частіше знаходити можливість приїжджати в гості. Справжньою чарівною паличкою може стати віза EEA Family permit. Цей дозвіл на в’їзд до Британії може отримати член родини громадянина ЄС – чоловік, дружина або цивільний партнер. Крім того, такою унікальною можливістю побачитися з близькими можуть скористатися дитина, мати або тато, сестра, брат та інші родичі.

При цьому якщо родич проживає в Англії, але на даний момент він – громадянин European Economic Area або ж Швейцарії, оформлення візи не буде коштувати ні копійки. Таким чином, вам не доведеться оплачувати ніякі збори. Однак це за тієї умови, що ви без сторонньої допомоги займаєтеся оформленням візи.

Які нововведення для візи EEA Family permit?

Починаючи з 2015 року під час подачі всіх необхідних документів додатково проводиться невелике інтерв’ю. Його у бажаючих отримати дозвіл на в’їзд в країну будуть брати в Візовому Центрі. При цьому важливо пам’ятати – записуватися на інтерв’ю потрібно окремо від подачі необхідних документів.

Всі без винятку питання на такому короткому інтерв’ю будуть пов’язані з причинами вашої подорожі до Британії. Далі офіцер візової служби розгляне це інтерв’ю разом з наданими вами документами.

Особливості EEA Family permit

З цього типу візи дозволяється перебувати в країні на час проживання тут родича.

Ще один приємний момент – таку візу можна використовувати багато разів, тобто вона є мульти візою. Таким чином, якщо з якої-небудь причини потрібно виїхати з Англії, потім не буде необхідності знову готувати дозвіл для в’їзду в країну.

Отримавши першу візу строком на пів року, є можливість стати щасливим власником карти резидента. Даний документ є підтвердженням права проживання відповідно до чинного європейського законодавства. Дана карта буває у вигляді наклейки в чинному закордонному паспорті. Крім того, це може бути і зовсім окремий документ про імміграційний статус.

Вже через 5 років безперервного проживання з громадянином ЕС, або громадянином Швейцарії, є шанс отримати посвідку на проживання в країні.

Пакет документів

Жодне оформлення візи дружини громадянина Євросоюзу не обходиться без спеціальних документів. Щоб отримати EEA Family permit, потрібно заздалегідь підготувати:

 1. Дійсний закордонний паспорт.
 2. Свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження дітей. У разі, якщо з вами буде їхати неповнолітня дитина окремо буде потрібен дозвіл від батька (матері або батька), або підтвердження, що дитину виховуєте одна (один).
 3. Документ про розлучення (для тих, хто раніше був одружений).
Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів  Також буде необхідно надати пакет документів від приймаючої сторони:

  1. Довідки про доходи.
  2. Посвідчення особи.
  3. Виписка з банківського рахунку.
  4. Документ, що підтверджує проживання в Британії.
  5. Копія листа-запрошення.
  6. Документи, що підтверджують відносини з заявником. Це можуть бути спільні фото, скріншоти листувань і інше.

  Допомога в оформленні візи

  Потрібна віза для громадянина Евросоюзу? Ми готові вам допомогти у вирішенні всіх питань з підготовки та безпосередньо процесу оформлення дозволу на в’їзд в країну. У нас є великий досвід роботи з візами різних типів. Звертаючись до нас, ви неодмінно отримаєте професійну консультацію, а головне – бажаний дозвіл на в’їзд до Британії! Ми допомагаємо сім’ям возз’єднуватися!