м.Київ, вул. Полтавська, 3

Марокко: Тафраут, місто де залишається серце

19.09.2020
Comment are off

Побувати в Марокко мріють багато туристів з різних куточків світу. Одним з улюблених міст для мандрівників можна з упевненістю назвати Тафраут. Це дивовижна столиця мигдалю. Городок став популярним виготовленням мигдальних горіхів, а також пахощами і чарівністю дерев. Щорічно на самому початку весни ці дерева розквітають і радують туристів своєю красою і буйством фарб.

Тафраут особливо люблять все ті мандрівники, які хочуть отримати від відпочинку в Марокко набагато більше, ніж просто пасивне проведення часу на узбережжі океану. Чудовий містечко знаходиться за мальовничою долиною Амельн.

Тафраут вважається відмінним місцем для трекінгу. У трьох кілометрах від міста знаходиться невелике село Агуерд-Удад. Її особливість в оригінальній скельної формації, яку називають Наполеонова треуголка. Крім того, тут можна помилуватися розфарбованими камінням. Притягує погляди туристів, не залишаючи байдужим нікого, робота відомого у всьому світі художника Жана Віра.

Це дуже чарівний і неповторний місто-оазис з незвичайною яскравою місцевою архітектурою. Місто розташоване в двохстах кілометрах від Агадира, в горах Анти-Атласу. Всі, хто приїжджають в Тафраут, обов’язково відвідують дивні села в його околицях, а по дорозі назад відправляються в великий торговий центр Тізніт. Саме тут по четвергах можна відвідати базар на Тафраутской площі. Цей особливий марокканський містечко популярний чудовими срібними виробами і неповторними гірськими пейзажами.

Фестиваль квітучого мигдалю – казка наяву

Щороку в другому місяці зими лютому в Тафраута відзначають Свято квітучого мигдалевого дерева. Цікаво, що у особливої ​​урочистості немає якоїсь дати. Проходить фестиваль протягом усього місяця. Дуже багато мандрівників і самі жителі країни приїжджають в це містечко, що своїми очима побачити цю неземну красу – дерева мигдалю. Не випадково їх відносять до одних з найбільш розкішних. У цей період чудові дерева ніби посипані дивними світло-рожевими квіточками. Особливістю зачаровує цвітіння можна назвати те, що квіточки з’являються на абсолютно голих гілках.

Бажаєте
ПІДІБРАТИ ТУР?
Ми Вам допоможемо! перейти на сторінку пошуку турів    Без перебільшення можна сказати, що дивовижний квітучий мигдаль прикрашає собою все місто. Мандрівники насолоджуються цією красою, і хочуть якомога довше тут залишатися. В честь цього дивного і такого красивого свята проходять вистави, своєю музикою радують вуличні музиканти, а танцями – танцюристи. Під час дивовижного цвітіння улюбленого в країні дерева починає працювати місцевий ринок – Соук.

    Прийнято вважати батьківщиною мигдалю в минулому – Азію. Однак в сучасному світі він дуже відомий на Середземномор’ї. У Марокко це улюблений багатьма інгредієнт в традиційній місцевій кухні. Виявляється, плоди дерева можуть принести удачу і зробити людину щасливою.

    Фестиваль мигдалю в Марокко – свято, яке залишається не тільки в пам’яті, а і в серці.

    Запланувавши купити тур в Марокко, обов’язково виберіть одним з міст для відвідування Тафраут. Цьому місту і справді є чим вас здивувати.

    Якщо Вас цікавить інформація по турам Ви можете зв’язатися з нашими менеджерами перейшовши по ссилці.